Meduňka nať

(0)
Objednávky (4)

MEDUŇKA NAŤ - 100g

48,00 Kč

MEDUŇKA NAŤ - 100gMelissae herba cs.Dle tradičního lidového léčitelství se meduňka používá při nadýmání, nervových potížích, při migréně, bolestivé menstruaci, při lehčí formě nespavosti a chronických zánětech žlučníku. Při nervozitě nebo nespavosti se meduňka dle tradičního lidového léčitelství často kombinuje s kozlíkem a chmelem.Dle nový..

(0)
Objednávky (9)

MEDUŇKA NAŤ - 200g

92,00 Kč

MEDUŇKA NAŤ - 200gMelissae herba cs.Dle tradičního lidového léčitelství se meduňka používá při nadýmání, nervových potížích, při migréně, bolestivé menstruaci, při lehčí formě nespavosti a chronických zánětech žlučníku. Při nervozitě nebo nespavosti se meduňka dle tradičního lidového léčitelství často kombinuje s kozlíkem a chmelem.Dle nový..

(0)
Objednávky (0)

MEDUŇKOVÝ SIRUP - FARMÁŘSKÝ - SPÁNEK - TOPVET - 320g

99,00 Kč

MEDUŇKOVÝ SIRUP - FARMÁŘSKÝ - 320g - TOPVETMeduňka bylinný sirup - Melissa officinalisPři poruchách spánkuDOPLNĚK STRAVYMeduňka lékařská - Melissa Officinalis: je v tradiční přírodní medicíně používána jako pomoc pro navození klidného a plnohodnotného spánku. Meduňka pomáhá při nespavosti a psychické nepohodě. Má antioxidační vlastnosti a při..

Zobrazuji 1 až 3 z 3 (celkem stran 1)
TOPlist