Ostatní čaje

Nabízíme vlastní míchané čaje, jako je například rooibos s jasmínem, rooibos s růžovými plátky, jasmínový zelený čaj, pu-erh, který se využívá především při hubnutí a redukce hmotnosti, maté se zázvorem na hubnutí a nadváhu, snížení hmotnosti, kila navíc

(0)
Objednávky (0)

ČERNÝ ČAJ CEJLONSKÝ - 200g

80,00 Kč

ČERNÝ ČAJ CEJLONSKÝ - 200gČerný čaj se vyrábí z lístků čajovníku Camellia Sinensis a pochází z Číny. Vyrábí se stejně jako např. čaje zelené, ale prochází delší fermentací. Díky tomu má silnější vůni a výraznější chuť. Černý čaj obsahuje velké množství látek, které ovlivňují jeho chuť, vůni, barvu a působení na organismus. Mezi nejvýznamnější ..

(0)
Objednávky (1)

DRAČÍ SÍLA SE ŽENŠENEM - V.GREŠÍK - 50g

68,00 Kč

Bylinkový čaj dračí síla se ženšenem zlepšuje vitalitu a povzbuzuje chuť na milovaní. Pije se kdykoliv během dne, účinek se dostavuje zhruba za hodinu po užití.Příprava bylinkového čaje:1 polévková lžíce se přelije 1/4 litrem vroucí vody, nechá se v zakryté nádobě 15 minut odstát a scedí se. Nálev se připravuje vždy čerstvý.Obsah sáčku před kaž..

(0)
Objednávky (0)

EARL GREY - ČERNÝ ČAJ S BERGAMOTOVOU SILICÍ - 100g

55,00 Kč

EARL GREY - ČERNÝ ČAJ S BERGAMOTOVOU SILICÍ - 100gČerný čaj se vyrábí z lístků čajovníku Camellia Sinensis a pochází z Číny. Vyrábí se stejně jako např. čaje zelené, ale prochází delší fermentací. Díky tomu má silnější vůni a výraznější chuť. Černý čaj obsahuje velké množství látek, které ovlivňují jeho chuť, vůni, barvu a působení na organism..

(0)
Objednávky (0)

EARL GREY - ČERNÝ ČAJ S BERGAMOTOVOU SILICÍ - 200g

104,00 Kč

EARL GREY - ČERNÝ ČAJ S BERGAMOTOVOU SILICÍ - 200gČerný čaj se vyrábí z lístků čajovníku Camellia Sinensis a pochází z Číny. Vyrábí se stejně jako např. čaje zelené, ale prochází delší fermentací. Díky tomu má silnější vůni a výraznější chuť. Černý čaj obsahuje velké množství látek, které ovlivňují jeho chuť, vůni, barvu a působení na organism..

(0)
Objednávky (1)

LAPACHO KŮRA - 100g

69,00 Kč

LAPACHO KŮRA - 100gposvátný čaj InkůTabebuia impetiginosa        Bylinný čaj lapacho pochází z Jižní Ameriky a říká se mu "posvátný zázračný nápoj Inků". Připravuje se z červené vnitřní kůry stromu Lapacho Colorado nebo Lapacho Morado. Stromy lapacho v oblasti And dosahují tyto stromy stáří až 700 let. Čaj z ..

(0)
Objednávky (0)

LAPACHO KŮRA - 200g

125,00 Kč

LAPACHO KŮRA - 200gposvátný čaj InkůTabebuia impetiginosa        Bylinný čaj lapacho pochází z Jižní Ameriky a říká se mu "posvátný zázračný nápoj Inků". Připravuje se z červené vnitřní kůry stromu Lapacho Colorado nebo Lapacho Morado. Stromy lapacho v oblasti And dosahují tyto stromy stáří až 700 let. Čaj z ..

(0)
Objednávky (1)

LYMFOREGEN - BYLINNÝ ČAJ NA LYMFATICKÝ SYSTÉM - 20 SÁČKŮ

56,00 Kč

LYMFOREGEN - BYLINNÝ ČAJ NA LYMFATICKÝ SYSTÉM - 20 SÁČKŮdetoxikaceotokykřečelymfatický systém Lymforegen – bylinná čajová směsPoužití: Lymforegen čaj je přípravek, který obsahuje bylinnou kompozici ze 7 druhů bylin. Optimálně fungující lymfatický systém je důležitý parametr pro zdraví člověka.Složení: pampeliška kořen a nať, list ko..

(0)
Objednávky (2)

MATÉ LIST - 100g

49,00 Kč

MATÉ LIST PŘÍRODNÍ - YERBA MATÉ 100gMate folium cs.MATÉ, YERBA MATÉ, čaj připravovaný z rostliny jménem Cesmína paraquayské, patří mezi jeden z nejoblíbenějších teplých nápojů, které mají povzbuzující účinky. Obsahuje kofein, který v kombinaci s ostatním látkami povzbuzuje výrazněji než při konzumaci kávy nebo čaje. Chutí připomíná zelený č..

(0)
Objednávky (0)

MATÉ LIST - 200g

90,00 Kč

MATÉ LIST PŘÍRODNÍ - YERBA MATÉ 200gMate folium cs.MATÉ, YERBA MATÉ, čaj připravovaný z rostliny jménem Cesmína paraquayské, patří mezi jeden z nejoblíbenějších teplých nápojů, které mají povzbuzující účinky. Obsahuje kofein, který v kombinaci s ostatním látkami povzbuzuje výrazněji než při konzumaci kávy nebo čaje. Chutí připomíná zelený č..

(0)
Objednávky (0)

MATÉ LIST PRAŽENÉ - 100g

45,00 Kč

MATÉ LIST PRAŽENÉ - YERBA MATÉ PRAŽENÉ 100gMate tostum folium cs.MATÉ, YERBA MATÉ je tradiční nápoj paraguajských indiánů, jedná se o čaj připravovaný z rostliny nazvané Cesmína paraquayská. Maté patří mezi jeden z nejoblíbenějších teplých nápojů, které mají povzbuzující účinky. Maté obsahuje kofein, který v kombinaci s ostatním látkami povzbuzuje ..

(0)
Objednávky (0)

MATÉ LIST PRAŽENÉ - 200g

85,00 Kč

MATÉ LIST PRAŽENÉ - YERBA MATÉ PRAŽENÉ 200gMate tostum folium cs.MATÉ, YERBA MATÉ je tradiční nápoj paraguajských indiánů, jedná se o čaj připravovaný z rostliny nazvané Cesmína paraquayská. Maté patří mezi jeden z nejoblíbenějších teplých nápojů, které mají povzbuzující účinky. Maté obsahuje kofein, který v kombinaci s ostatním látkami povzbuzuje ..

(0)
Objednávky (0)

MATÉ SE ZÁZVOREM - 100g

79,00 Kč

MATÉ SE ZÁZVOREM 100gMATÉ patří mezi jeden z nejoblíbenějších teplých nápojů, které mají povzbuzující účinky. Obsahuje kofein, který v kombinaci s ostatním látkami povzbuzuje výrazněji než při konzumaci kávy nebo čaje. Zvyšuje a posiluje imunitu. V období rekonvalescence urychluje dobu léčby pomáhá při detoxikaci organizmu, vyplavuje škod..

(0)
Objednávky (1)

MATÉ SE ZÁZVOREM - 200g

139,00 Kč

MATÉ SE ZÁZVOREM 200gMATÉ patří mezi jeden z nejoblíbenějších teplých nápojů, které mají povzbuzující účinky. Obsahuje kofein, který v kombinaci s ostatním látkami povzbuzuje výrazněji než při konzumaci kávy nebo čaje. Zvyšuje a posiluje imunitu. V období rekonvalescence urychluje dobu léčby pomáhá při detoxikaci organizmu, vyplavuje škod..

(0)
Objednávky (0)

ROOIBOS ČERVENÝ - MEDOVÝ - 100g

55,00 Kč

ROOIBOS ČERVENÝ - MEDOVÝ - 100gRooibosRooibos medový má příjemnou medovou chuť a chutná dobře, jak teplý, tak vychlazený.Rooibos pochází z Jižní Afriky a říká se mu také červený čaj,  rooibos je obecně známý tím, že likviduje volné radikály, které urychlují stárnutí. Chrání buňky kůže a činí je odolnějšími proti škodlivým vlivům okolního..

(0)
Objednávky (4)

ROOIBOS ČERVENÝ - MEDOVÝ - 200g

99,00 Kč

ROOIBOS ČERVENÝ - MEDOVÝ - 200gRooibosRooibos medový má příjemnou medovou chuť a chutná dobře, jak teplý, tak vychlazený.Rooibos pochází z Jižní Afriky a říká se mu také červený čaj,  rooibos je obecně známý tím, že likviduje volné radikály, které urychlují stárnutí. Chrání buňky kůže a činí je odolnějšími proti škodlivým vlivům okolního..

Zobrazuji 1 až 15 z 36 (celkem stran 3)
TOPlist