Růžové plátky

(0)
Objednávky (1)

ROOIBOS S JASMÍNOVÝMI KVĚTY - 100g

69,00 Kč

ROOIBOS S JASMÍNOVÝMI KVĚTY - 100gRooibosRooibos medový má příjemnou medovou chuť a chutná dobře, jak teplý, tak vychlazený. Jasmínové květy se užívají k dochucování čajových směsí.NÁVOD K POUŽITÍ:1 vrchovatá lžička na ¼ l vroucí vody, louhovat několik minutBez umělých přísad a aromat!Složení:medový rooibos, jasmínové květyBalení: 100gRooibos pochá..

(0)
Objednávky (0)

ROOIBOS S JASMÍNOVÝMI KVĚTY - 200g

119,00 Kč

ROOIBOS S JASMÍNOVÝMI KVĚTY - 200gRooibosRooibos medový má příjemnou medovou chuť a chutná dobře, jak teplý, tak vychlazený. Jasmínové květy se užívají k dochucování čajových směsí.NÁVOD K POUŽITÍ:1 vrchovatá lžička na ¼ l vroucí vody, louhovat několik minutBez umělých přísad a aromat!Složení:medový rooibos, jasmínové květyBalení: 200gRooibos pochá..

(0)
Objednávky (0)

ROOIBOS S POMERANČEM A POMERANČOVÝMI KVĚTY - 100g

69,00 Kč

ROOIBOS S POMERANČEM A POMERANČOVÝMI KVĚTY - 100gRooibosRooibos medový má příjemnou medovou chuť a chutná dobře, jak teplý, tak vychlazený. Růžové květy se užívají k dochucování čajových směsí.NÁVOD K POUŽITÍ:1 vrchovatá lžička na ¼ l vroucí vody, louhovat několik minutBez umělých přísad a aromat!Složení:medový rooibos, pomerančové oplodí, pomeranč..

(0)
Objednávky (1)

ROOIBOS S RŮŽOVÝMI PLÁTKY - 100g

69,00 Kč

ROOIBOS S RŮŽOVÝMI PLÁTKY - 100gRooibosRooibos medový má příjemnou medovou chuť a chutná dobře, jak teplý, tak vychlazený. Růžové květy se užívají k dochucování čajových směsí.NÁVOD K POUŽITÍ:1 vrchovatá lžička na ¼ l vroucí vody, louhovat několik minutBez umělých přísad a aromat!Složení:medový rooibos, růžové plátkyBalení: 100gRooibos pochází z Ji..

(0)
Objednávky (1)

ROOIBOS S RŮŽOVÝMI PLÁTKY - 200g

119,00 Kč

ROOIBOS S RŮŽOVÝMI PLÁTKY - 200gRooibosRooibos medový má příjemnou medovou chuť a chutná dobře, jak teplý, tak vychlazený. Růžové květy se užívají k dochucování čajových směsí.NÁVOD K POUŽITÍ:1 vrchovatá lžička na ¼ l vroucí vody, louhovat několik minutBez umělých přísad a aromat!Složení:medový rooibos, růžové plátkyBalení: 200gRooibos pochází z Ji..

(0)
Objednávky (5)

RŮŽOVÉ PLÁTKY - 100g

95,00 Kč

RŮŽOVÉ PLÁTKY - 100gRůže stolistá - Rosa centifoliaRůžová poupata se pro svou nádhernou vůni užívají jako přísada do čajů nebo koupelí a dále se hojně využívají v kosmetickém i potravinářském průmyslu... Vyzkoušejte zelený čaj s růžovými plátky, růžové plátky můžete přidat i do rooibosu, pue-rhu, maté, černého čaje anebo do mořské soli pro příjemno..

(0)
Objednávky (0)

RŮŽOVÉ PLÁTKY - 50g

50,00 Kč

RŮŽOVÉ PLÁTKY - 50gRůže stolistá - Rosa centifoliaRůžová poupata se pro svou nádhernou vůni užívají jako přísada do čajů nebo koupelí a dále se hojně využívají v kosmetickém i potravinářském průmyslu... Vyzkoušejte zelený čaj s růžovými plátky, růžové plátky můžete přidat i do rooibosu, pue-rhu, maté, černého čaje anebo do mořské soli pro příjemnou..

(0)
Objednávky (0)

ZELENÝ ČAJ GUNPOWDER S RŮŽOVÝMI PLÁTKY - 100g

92,00 Kč

ZELENÝ ČAJ GUNPOWDER S RŮŽOVÝMI PLÁTKY - 100gZelený čaj je obecně známý svými detoxikačními, stimulačními a povzbuzujícími účinky. Zelený čaj je dále v lidovém léčitelství známý tím, že napomáhá trávení, čímž urychluje metabolismus, uklidňuje žaludeční a střevní trakt. Používá se jako náhrada kávy - obsahuje kofein. Zelený čaj Gun Powder má své jmé..

(0)
Objednávky (0)

ZELENÝ ČAJ GUNPOWDER S RŮŽOVÝMI PLÁTKY - 200g

129,00 Kč

ZELENÝ ČAJ GUNPOWDER S RŮŽOVÝMI PLÁTKY - 200gZelený čaj je obecně známý svými detoxikačními, stimulačními a povzbuzujícími účinky. Zelený čaj je dále v lidovém léčitelství známý tím, že napomáhá trávení, čímž urychluje metabolismus, uklidňuje žaludeční a střevní trakt. Používá se jako náhrada kávy - obsahuje kofein. Zelený čaj Gun Powder má své jmé..

Zobrazuji 1 až 9 z 9 (celkem stran 1)
TOPlist