- Úvod
- Bylinková poradna Maya zdarma - Vaše dotazy
- Užívání drmku během laktace (kojení)
❓ DOTAZ
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné drmek užívat na úpravu cyklu, když kojím roční dítě dvakrát denně. Před otěhotněním mi velmi pomohl, ale dočetla jsem se rozporuplné informace. Na jedné straně, že podporuje mlékotvorbu a na druhé, že při kojení není vhodný. Děkuji moc.
📩 ODPOVĚĎ
Dobrý den, dle Mgr. Lenky Sobkové, které si velmi vážím a její knihy "Bezpečné užívání léčivých rostlin v těhotenství" užívání drmku - drmek obecný - mnišský pepř je během laktace možné.
Vaše Bylinky Maya 🌿







