Bylinné sirupy

(0)
Objednávky (3)

ARONIE SIRUP - ČERNÝ JEŘÁB - FARMÁŘSKÝ SIRUP - ŠTÍTNÁ ŽLÁZA, CÉVY - TOPVET - 320g

135,00 Kč

ARONIE SIRUP - ČERNÝ JEŘÁB - FARMÁŘSKÝ SIRUP - ŠTÍTNÁ ŽLÁZA, CÉVY - TOPVET - 320gArónie/Arónia bylinný sirup - Farmářský ve skleAronia melanocarpaŠtítná žláza, cévy/Štítna žlaza, cievyDoplněk stravy/Doplnok stravyPlody Arónie obsahují vysoký podíl antokyanů, vitamínů a minerálů. Díky vysokému obsahu antokyanů patří mezi nejvýznamnější přírodní ..

(0)
Objednávky (8)

BOROVICOVÝ SIRUP - FARMÁŘSKÝ - KAŠEL, NACHLAZENÍ - TOPVET- 320g

99,00 Kč

BOROVICOVÝ SIRUP - FARMÁŘSKÝ - KAŠEL, NACHLAZENÍ - TOPVET- 320g Borovice bylinný sirup - Farmářský ve sklePři kašli a nachlazeníDOPLNĚK STRAVYBorovice lesní: její nejpoužívanější částí jsou pupeny (Turio pini) sbírané před rozvitím - v březnu a dubnu. Aktivní látky získávané z pupenů borovice (silice, terebentin) pomáhají udržovat optimální s..

(0)
Objednávky (3)

BORŮVKA SIRUP - FARMÁŘSKÝ - TOPVET - ZRAK, IMUNITA, OČI - 320g

119,00 Kč

BORŮVKA SIRUP - FARMÁŘSKÝ - TOPVET - ZRAK, IMUNITA, OČI - 320gZRAK, IMUNITA, OČIBorůvka/Čučoriedka - Farmářský ve skleŠtítná žláza, cévy/Štítna žlaza, cievyPodpora správného vidění/videniaVaccinium Myrtillus FruitBorůvka: jsou bohaté na antokyany, třísloviny, jednoduché fenoly, flavonoidy a glukokininy. Pozitivně ovlivňuje správnou funkci cév a..

(0)
Objednávky (0)

BRUSINKOVÝ SIRUP - FARMÁŘSKÝ - MOČOVÉ CESTY, SRDCE, CÉVY - TOPVET - 320g

119,00 Kč

BRUSINKOVÝ SIRUP - FARMÁŘSKÝ - MOČOVÉ CESTY, SRDCE, CÉVY - TOPVET - 320gpři problémech močových cestmočový měchýřsrdcecévyantioxidantBRUSINKA BYLINNÝ SIRUP  - VACCINIUM VITIS - IDAEA - FARMÁŘSKÝ VE SKLE Močové cestyDOPLŇEK STRAVYBrusinka obecná - Vaccinium Vitis-idaea je bohatá na - arbutin, metylarbutin, taniny, flavonoidy, vitamí..

(0)
Objednávky (2)

ČERNÝ BEZ SIRUP - FARMÁŘSKÝ - CHŘIPKA, NACHLAZENÍ - TOPVET - 320g

99,00 Kč

ČERNÝ BEZ SIRUP - FARMÁŘSKÝ - CHŘIPKA, NACHLAZENÍ - TOPVET - 320gČerný bez bylinný sirup - Farmářský ve skleChřipka, nachlazení, odkašláváníDOPLNĚK STRAVYČerný bez: Květ a plod černého bezu: je bohatý na taniny, draselné soli, flavonoidy, fenolické soli, antokyanidy, kyselinu listovou a vitaminy A, B, C.  Černý bez je bohatým zdrojem ant..

(0)
Objednávky (1)

ECHINACEA (TŘAPATKA) SIRUP - FARMÁŘSKÝ - IMUNITA - TOPVET - 320g

99,00 Kč

ECHINACEA (TŘAPATKA) SIRUP - FARMÁŘSKÝ - IMUNITA - TOPVET - 320gTřapatka nachová bylinný sirup - Echinacea purpureaPodpora odolnosti, imunitapodpora odolnosti, vysoce účinný při chřipce a nachlazeníDOPLNĚK STRAVYTřapatka nachová - Echinacea Purpurea je indiánská léčivka, která obsahuje nejvíce aktivních látek v kořeni. Echinacea podporuje správ..

(0)
Objednávky (0)

GOJI BERRY (KUSTOVNICE ČÍNSKÁ) SIRUP - FARMÁŘSKÝ - ADAPTOGEN - TOPVET - 320g

135,00 Kč

GOJI BERRY (KUSTOVNICE ČÍNSKÁ) SIRUP - FARMÁŘSKÝ - ADAPTOGEN - TOPVET - 320gAdaptogenDoplněk stravy/Doplnok stravyPlody Goji berry jsou vyhledávaným „všelékem“ a adaptogenem. V tradiční čínské medicíně jsou užívány jako recept na dlouhověkost. Kustovnice je nekonečným zdrojem vitamínů, stopových prvků a dalších aktivních látek...

(0)
Objednávky (4)

JITROCELOVÝ SIRUP - FARMÁŘSKÝ - PŘI KAŠLI A NACHLAZENÍ - TOPVET - 320g

99,00 Kč

JITROCELOVÝ SIRUP FARMÁŘSKÝ - 320g - TOPVETJitrocel bylinný sirup - Plantago LanceolataPři kašli a nachlazeníDOPLNĚK STRAVYJitrocel – Plantago Lanceolata: Je silný antioxidant, podporuje normální funkci imunitního systému a přispívá k normální funkci dýchacích cest. Pomáhá také udržovat správnou funkci střev a jater. Má výborné chuťové vlastn..

(0)
Objednávky (1)

KOPŘIVOVÝ SIRUP - FARMÁŘSKÝ - KRVETVORBA, PROSTATA, MOČOVÝ MĚCHÝŘ - TOPVET - 320g

99,00 Kč

KOPŘIVOVÝ SIRUP - FARMÁŘSKÝ - KRVETVORBA, CHUDOKREVNOST, PROSTATA, MOČOVÝ MĚCHÝŘ - TOPVET - 320gobsahuje flavonoidy, minerály, vitamíny skupiny B, je doporučována na revmatické bolesti, poruchy spánku a ke zvýšení chuti k jídlu, tradičně používaná na problémy s prostatouKopřiva/Žihľava bylinný sirup - Farmářský ve skleUrtica dioicaProstata a ..

(0)
Objednávky (3)

LICHOŘEŘIŠNICOVÝ SIRUP - FARMÁŘSKÝ - MOČOVÉ CESTY, LEDVINY - TOPVET - 320g

135,00 Kč

LICHOŘEŘIŠNICOVÝ SIRUP - FARMÁŘSKÝ - MOČOVÉ CESTY, LEDVINY - TOPVET - 320gLichořeřišnicový bylinný sirup - Farmářský ve skleMočové cestyDOPLNĚK STRAVYLichořeřišnice: V herbářích se o lichořeřišnici hovoří jako o „rostlinném antibiotiku“, používaném zejména v oblasti urogenitálního a dýchacího aparátu (akutní i chronické záněty). Lichořeřišnice..

(0)
Objednávky (1)

LIŠEJNÍK ISLANDSKÝ SIRUP - FARMÁŘSKÝ - PŘI KAŠLI A NACHLAZENÍ - TOPVET - 320g

135,00 Kč

LIŠEJNÍK ISLANDSKÝ SIRUP - FARMÁŘSKÝ - PŘI KAŠLI A NACHLAZENÍ - TOPVET - 320glišejník isladnský obsahuje celou řadu aktivních látek,které mají až „antibiotický“ účinek (lichenin, isolichelin, jód)Lišejník/Lišajník islandský bylinný sirup - Farmářský ve skleCetraria islandicaPŘI KAŠLI A NACHLAZENÍ/PŘI KAŠLI A PRECHLADNUTÍDoplněk stravy/Doplnok strav..

(0)
Objednávky (0)

MEDUŇKOVÝ SIRUP - FARMÁŘSKÝ - SPÁNEK - TOPVET - 320g

99,00 Kč

MEDUŇKOVÝ SIRUP - FARMÁŘSKÝ - 320g - TOPVETMeduňka bylinný sirup - Melissa officinalisPři poruchách spánkuDOPLNĚK STRAVYMeduňka lékařská - Melissa Officinalis: je v tradiční přírodní medicíně používána jako pomoc pro navození klidného a plnohodnotného spánku. Meduňka pomáhá při nespavosti a psychické nepohodě. Má antioxidační vlastnosti a při..

(0)
Objednávky (2)

OSTROPESTŘEC SIRUP - FARMÁŘSKÝ - JÁTRA, DETOXIKACE, PROČIŠTĚNÍ - TOPVET - 320g

119,00 Kč

OSTROPESTŘEC SIRUP - FARMÁŘSKÝ - JÁTRA, DETOXIKACE, PROČIŠTĚNÍ - TOPVET - 320gJÁTRADETOXIKACEPROČIŠTĚNÍANTIOXIDANTHLADINA CUKRUOstropestřecový bylinný sirup - Farmářský ve skleDOPLNĚK  STRAVYOstropestřec mariánský obsahuje velké množství aktivních látek, které se s úspěchem používají jako prostředek pro podporu správné funkce jaterní ..

Zobrazuji 1 až 13 z 13 (celkem stran 1)
TOPlist