Jak se stát naším velkoobchodním partnerem?

Chtěli byste se stát obchodním partnerem BYLINÁŘSTVÍ MAYA? Máte zájem prodávat sušené bylinky a bylinné čajové směsi? Stačí k tomu udělat pár jednoduchých kroků:

Napište nám na email: bylinky.maya@seznam.cz

V příloze nám zašlete kopii výpisu z ŽL

Obratem od nás obdržíte velkoobchodní ceník a podmínky objednávek


Jak rychle dostanu své produkty?

Objednávky vyřizujeme v co možná nejkratším termínu. Objednávky, u kterých jste vybrali způsob platby převodem na účet, budou expedovány až po připsání peněz na náš účet. Pokud některé zboží nebude skladem, nebo bude dlouhodobě nedostupné, budete o tom informování e-mailem, případně telefonicky. Můžete se také setkat s tím, že obdržíte nekompletní objednávku a vaše zboží vám bude následně doposláno Více informací naleznete na faktuře.

Přepravu zajišťuje kurýrní služba PPL. Jakmile PPL převezme váš balíček, budete o tom informováni, stejně jako o termínu doručení.

Doporučujeme udávat takovou adresu, na které se pohybujete v běžné pracovní době.

Je možno využít také tzv. Parcel Shopů, do kterých si můžete nechat balíček rovnou zaslat. Pokud vás kurýr na vámi uvedené adrese nezastihne, zanechá vám balíček na nejbližším Parcel Shopu.

Kolik bude stát doprava?

Při nákupu zboží nad 3.500 Kč vč. DPH je pro velkoobchodní partnery doprava zdarma. Jinak doprava při platbě předem činí 85 Kč, při dobírce 135 Kč.
TOPlist