Třezalka nať

(0)
Objednávky (1)

TŘEZALKA NAŤ - 100g

38,00 Kč

TŘEZALKA NAŤ - 100gHyperici herba cs.Dle tradičního lidového léčitelství a rad starých bylinářů a léčitelů je třezalka označována jako přírodní antibiotikum a antidepresivum. V tradičním lidovém léčitelství se užívá se při neurózách, pomočování, depresích, zuřivosti, proti výkyvům nálad, při různých nervových poruchách a migréně. Vhodná i ke kloktá..

(0)
Objednávky (7)

TŘEZALKA NAŤ - 200g

70,00 Kč

TŘEZALKA NAŤ - 200gHyperici herba cs.Dle tradičního lidového léčitelství a rad starých bylinářů a léčitelů je třezalka označována jako přírodní antibiotikum a antidepresivum. V tradičním lidovém léčitelství se užívá se při neurózách, pomočování, depresích, zuřivosti, proti výkyvům nálad, při různých nervových poruchách a migréně. Vhodná i ke kloktá..

(0)
Objednávky (0)

TŘEZALKOVÝ OLEJ - JANŮV OLEJ - FORTE (HYPERICUM PERFORATUM) - TOPVET - 100ml

127,00 Kč

TŘEZALKOVÝ OLEJ - JANŮV OLEJ - FORTE (HYPERICUM PERFORATUM) - TOPVET - 100mlTřezalka tečkovaná je využívána v lidovém léčitelství již déle než 2000 let. Užívanou částí je zejména květ a nať. Květ je bohatý na beta-karoten a hypericin. Větší množství nejúčinnější složky třezalky – hypericin – je obsažen zejména v nati. Třezalka tečkovaná obsahuj..

Zobrazuji 1 až 3 z 3 (celkem stran 1)
TOPlist