Zlatobýl celík nať

(0)
Objednávky (0)

CELÍK ZLATOBÝL - BYLINNÉ KAPKY V.GREŠÍK - 50ml

63,00 Kč

CELÍK ZLATOBÝL - BYLINNÉ KAPKY V.GREŠÍK - 50mlCelík zlatobýl působí příznivě na močovou soustavu.Dávkování: 2 x 20 kapek denně nejlépe do sklenky vody, mezi jídly či nalačnoSložení: 10% výtažek z natě celíku zlatobýlu ve 40% lihu Bylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a velejemného lihu. Vyznačují se vysokou koncentrací účinn..

(0)
Objednávky (0)

CELÍK ZLATOBÝL OBECNÝ - BYLINNÝ LIHOVÝ EXTRAKT - 50ml - TOPVET

65,00 Kč

CELÍK ZLATOBÝL OBECNÝ - BYLINNÝ LIHOVÝ EXTRAKT - BYLINNÉ KAPKY - 50ml - TOPVETmočový měchýř, ledvinymočové cesty a kamenyZlatobýl obecný - bylinný lihový extrakt (Celík zlatobýl)Solidago virgaureaMočové cesty a kamenyZlatobýl je v přírodní medicíně používán při onemocněních ledvin a močového měchýře. Komise E doporučuje zlatobýl na kvasink..

(0)
Objednávky (0)

ZLATOBÝL CELÍK NAŤ - 100g

44,00 Kč

ZLATOBÝL CELÍK NAŤ - 100gSolidaginis virg.herba cs.V tradičním lidovém léčitelství se zlatobýl a přípravky obsahující extrakt z této rostliny užívají pro silný diuretický účinek (močopudný, vylučování moči), dále se v lidovém léčitelství užívá ke zlepšení funkce ledvin, při zánětech močových cest a ledvin... Je vhodný také ..

(0)
Objednávky (3)

ZLATOBÝL CELÍK NAŤ - 200g

80,00 Kč

ZLATOBÝL CELÍK NAŤ - 200gSolidaginis virg.herba cs.V tradičním lidovém léčitelství se zlatobýl a přípravky obsahující extrakt z této rostliny užívají pro silný diuretický účinek (močopudný, vylučování moči), dále se v lidovém léčitelství užívá ke zlepšení funkce ledvin, při zánětech močových cest a ledvin... Je vhodný také ..

Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)
TOPlist