Zelený čaj s jasmínem

(0)
Objednávky (0)

ZELENÝ ČAJ S JASMÍNEM - 100g

92,00 Kč

JASMÍNOVÝ ČAJ - ZELENÝ ČAJ GUNPOWDER S JASMÍNOVÝMI KVĚTY - 100g Zelený čaj Gun Powder s vysokým obsahem jasmínových květů (7,5%). Výborná chuť. Zelený čaj je obecně známý svými detoxikačními, stimulačními a povzbuzujícími účinky. Zelený čaj je dále v lidovém léčitelství známý tím, že napomáhá trávení, čímž urychluje metabolismus, uklidňuj..

(0)
Objednávky (1)

ZELENÝ ČAJ S JASMÍNEM - 200g

129,00 Kč

JASMÍNOVÝ ČAJ - ZELENÝ ČAJ GUNPOWDER S JASMÍNOVÝMI KVĚTY - 200g Zelený čaj Gun Powder s vysokým obsahem jasmínových květů (7,5%). Výborná chuť. Zelený čaj je obecně známý svými detoxikačními, stimulačními a povzbuzujícími účinky. Zelený čaj je dále v lidovém léčitelství známý tím, že napomáhá trávení, čímž urychluje metabolismus, uklidňuj..

(0)
Objednávky (0)

ZELENÝ ČAJ S JASMÍNEM - 50g

55,00 Kč

JASMÍNOVÝ ČAJ - ZELENÝ ČAJ GUNPOWDER S JASMÍNOVÝMI KVĚTY - 50g Zelený čaj Gun Powder s vysokým obsahem jasmínových květů (7,5%). Výborná chuť. Zelený čaj je obecně známý svými detoxikačními, stimulačními a povzbuzujícími účinky. Zelený čaj je dále v lidovém léčitelství známý tím, že napomáhá trávení, čímž urychluje metabolismus, uklidňuje..

Zobrazuji 1 až 3 z 3 (celkem stran 1)
TOPlist