Vrbovka nať

(0)
Objednávky (0)

VRBOVKA - BYLINNÉ KAPSLE - 60 KAPSLÍ - TOPVET

169,00 Kč

Vrbovka tobolky – Epilobia sp. Prostata - močové cesty - ledvinyPokud nefunguje prostata správně, objeví se celá řada nepříznivých klinických projevů (nucení k močení, úniky moči, onkologické problémy a další). Aktivní látky vrbovky udržují správnou funkci prostaty a dolních močových cest. Přispívá k relaxaci a duševní a fyzické pohodě. Je to ..

(0)
Objednávky (0)

VRBOVKA MALOKVĚTÁ - BYLINNÉ KAPKY - V.GREŠÍK - 50ml

65,00 Kč

VRBOVKA MALOKVĚTÁ - BYLINNÉ KAPKY - V.GREŠÍK - 50mlVrbovka má příznivý vliv na činnost prostaty a močových cest.Dávkování: 2 x 20 kapek denně nejlépe do sklenky vody, mezi jídly či nalačnoSložení: 10% výtažek z natě vrbovky malokvěté ve 40% lihuBylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a velejemného lihu. Vyznačují se vysokou ko..

(0)
Objednávky (1)

VRBOVKA NAŤ - 100g

45,00 Kč

VRBOVKA NAŤ - 100gEpilobium herba cs.Dle tradičního lidového léčitelství se vrbovka užívá při zduření předstojné žlázy (hypertrofie prostaty), při různých potížích s prostatou, při různých potížích ledvin a při nejrůznějších problémech s močovým měchýřem a ledvinami.TRADIČNÍ UŽÍVÁNÍ VRBOVKYVrbovka se užívá ve formě ča..

(0)
Objednávky (4)

VRBOVKA NAŤ - 200g

85,00 Kč

VRBOVKA NAŤ - 200gEpilobium herba cs.Dle tradičního lidového léčitelství se vrbovka užívá při zduření předstojné žlázy (hypertrofie prostaty), při různých potížích s prostatou, při různých potížích ledvin a při nejrůznějších problémech s močovým měchýřem a ledvinami.TRADIČNÍ UŽÍVÁNÍ VRBOVKYVrbovka se užívá ve formě ča..

Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)
TOPlist