Ostropestřec mariánský plod

(0)
Objednávky (2)

OSTROPESTŘEC - BYLINNÉ KAPKY V.GREŠÍK - 50ml

64,00 Kč

OSTROPESTŘEC BYLINNÉ KAPKY V.GREŠÍKOstropestřec mariánský působí příznivě na činnost jater a žlučníku.Dávkování: 2 x 20 kapek denně nejlépe do sklenky vody, mezi jídly či nalačnoSložení: 10% výtažek z plodu ostropestřece ve 40% lihuBylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a velejemného lihu. Vyznačují se vysokou koncentrací účinných láte..

(0)
Objednávky (0)

OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ - BYLINNÉ KAPSLE - 60 KS - OCHRANA JATER - TOPVET

169,00 Kč

OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ - ROSTLINNÝ EXTRAKT - TOBOLKY 60 KS - OCHRANA JATER - TOPVETvhodné na příznaky: játra, hepatitida, cholesterolOstropestřec bylinný extrakt - Silybum MarianumOCHRANA JATEROstropestřec mariánský - Obsahuje velké množství aktivních látek (zejména silymarinu), které se s úspěchem používají jako prostředek pro podporu správné ..

(0)
Objednávky (2)

OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ - BYLINNÝ LIHOVÝ EXTRAKT - 50ml - TOPVET

69,00 Kč

OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ - BYLINNÝ LIHOVÝ EXTRAKT - 50ml - TOPVETOstropestřec tinktura - bylinné kapky - chrání a regeneruje jaterní tkáň, při poruchách tráveníVhodné na: játra, detoxikace, hepatitidaOstropestřec - bylinný lihový extraktSilybum MarianumOstropestřec mariánský obsahuje velké množství aktivních látek, které se s úspěchem používaj..

(0)
Objednávky (1)

OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ OLEJ - PANENSKÝ - ZA STUDENA LISOVANÝ - 250ml - TOPVET

115,00 Kč

OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ OLEJ - PANENSKÝ - ZA STUDENA LISOVANÝ - 250ml - TOPVETjednodruhový rostlinný za studena lisovaný olejOstopestřec mariánský olej - Silybum marianumOstropestřec mariánský je antioxidant a chrání buňky a tkáně před oxidativním stresem, čímž přispívá k ochraně organizmu před vnějšími vlivy. Také pomáhá udržovat normální fun..

(0)
Objednávky (6)

OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ PLOD - MLETÝ - 200 g (Silibum marianum)

75,00 Kč

OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ PLOD - MLETÝ - 200 g (Silibum marianum)Ostropestřec je dle tradičního lidového léčitelství starým klasickým přírodním prostředkem používaným již od 16.století na jaterní a žlučníkové potíže. Přidával se hlavně do likérů a tinktur, které se užívaly vnitřně nebo se používaly zevně k potírání. Stačí si vybavit bodlák s růžov..

(0)
Objednávky (22)

OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ PLOD - sypaný - 200 g (Silibum marianum)

59,80 Kč

OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ PLOD - sypaný - 200 g (Silibum marianum)Ostropestřec je dle tradičního lidového léčitelství starým klasickým přírodním prostředkem používaným již od 16.století na jaterní a žlučníkové potíže. Přidával se hlavně do likérů a tinktur, které se užívaly vnitřně nebo se používaly zevně k potírání. Stačí si vybavit bodlák s růžo..

(0)
Objednávky (3)

OSTROPESTŘEC SIRUP - FARMÁŘSKÝ - JÁTRA, DETOXIKACE, PROČIŠTĚNÍ - TOPVET - 320g

119,00 Kč

OSTROPESTŘEC SIRUP - FARMÁŘSKÝ - JÁTRA, DETOXIKACE, PROČIŠTĚNÍ - TOPVET - 320gJÁTRADETOXIKACEPROČIŠTĚNÍANTIOXIDANTHLADINA CUKRUOstropestřecový bylinný sirup - Farmářský ve skleDOPLNĚK  STRAVYOstropestřec mariánský obsahuje velké množství aktivních látek, které se s úspěchem používají jako prostředek pro podporu správné funkce jaterní ..

Zobrazuji 1 až 7 z 7 (celkem stran 1)
TOPlist