Měsíček květ

(0)
Objednávky (3)

MĚSÍČEK - CELÝ KVĚT - 100g

65,00 Kč

MĚSÍČEK -  CELÝ KVĚT - 100gCalendulae flos c.c.tot.Dle lidové tradice je měsíček bylinka, která čistí krev, má výrazné protizánětlivé a zároveň velmi hojivé a uklidňující účinky. Jméno MĚSÍČEK je prý odvozené od z toho, že rozkvétá vždy na začátku každého měsíce. Staří Egypťané věřili v jej..

(0)
Objednávky (11)

MĚSÍČEK - CELÝ KVĚT - 200g

125,00 Kč

MĚSÍČEK -  CELÝ KVĚT - 200gCalendulae flos c.c.tot.Dle lidové tradice je měsíček bylinka, která čistí krev, má výrazné protizánětlivé a zároveň velmi hojivé a uklidňující účinky. Jméno MĚSÍČEK je prý odvozené od z toho, že rozkvétá vždy na začátku každého měsíce. Staří Egypťané věřili v jej..

(0)
Objednávky (2)

MĚSÍČEK - CELÝ KVĚT - 50g

40,00 Kč

MĚSÍČEK -  CELÝ KVĚT - 50gCalendulae flos c.c.tot.Dle lidové tradice je měsíček bylinka, která čistí krev, má výrazné protizánětlivé a zároveň velmi hojivé a uklidňující účinky. Jméno MĚSÍČEK je prý odvozené od z toho, že rozkvétá vždy na začátku každého měsíce. Staří Egypťané věřili v její..

(0)
Objednávky (2)

MĚSÍČEK LÉKAŘSKÝ - ŘEZANÝ - 100g

62,00 Kč

MĚSÍČEK LÉKAŘSKÝ - ŘEZANÝ - 100gCalendulae flos s.c. cs.Dle lidové tradice je měsíček bylinka, která čistí krev, má výrazné protizánětlivé a zároveň velmi hojivé a uklidňující účinky. Jméno MĚSÍČEK je prý odvozené od z toho, že rozkvétá vždy na začátku každého měsíce. Staří Egypťané věřili v jej..

(0)
Objednávky (14)

MĚSÍČEK LÉKAŘSKÝ - ŘEZANÝ - 200g

119,00 Kč

MĚSÍČEK LÉKAŘSKÝ - ŘEZANÝ - 200gCalendulae flos s.c. cs.Dle lidové tradice je měsíček bylinka, která čistí krev, má výrazné protizánětlivé a zároveň velmi hojivé a uklidňující účinky. Jméno MĚSÍČEK je prý odvozené od z toho, že rozkvétá vždy na začátku každého měsíce. Staří Egypťané věřili v jej..

(0)
Objednávky (0)

MĚSÍČEK LÉKAŘSKÝ - ŘEZANÝ - 50g

35,00 Kč

MĚSÍČEK LÉKAŘSKÝ - ŘEZANÝ - 50gCalendulae flos s.c. cs.Dle lidové tradice je měsíček bylinka, která čistí krev, má výrazné protizánětlivé a zároveň velmi hojivé a uklidňující účinky. Jméno MĚSÍČEK je prý odvozené od z toho, že rozkvétá vždy na začátku každého měsíce. Staří Egypťané věř..

(0)
Objednávky (0)

MĚSÍČKOVÁ MAST - 50ml

79,00 Kč

MĚSÍČKOVÁ MAST - 50mlMĚSÍČKOVÁ MAST - CALENDULA OFFICINALISna špatně se hojící rány a bércové vředy, spáleniny, omrzliny, lupénku, ekzémyMěsíčková mast je univerzální kosmetický přípravek vhodný k širokému použití, zejména pro změkčení a zjemnění zatvrdlé kůže, změkčení tuhých jizev na kůži nebo na opruzeniny. Měsíček lékařský s..

(0)
Objednávky (1)

MĚSÍČKOVÝ OLEJ S VITAMÍNEM E - TOPVET - 100ml

99,00 Kč

MĚSÍČKOVÝ OLEJ S VITAMÍNEM E - TOPVET - 100mlMěsíčkový bylinný olejMěsíček lékařský (Calendula Officinalis) je jednoletá bylinka původem ze Středozemí. Jedná se o bylinku, která svými vlastnostmi překvapuje do dnešní doby. Nejvíce aktivních látek obsahují okvětní lístky, a právě z nich získáváme 100% měsíčkový olej. Měsíčkový olej doporučujem..

Zobrazuji 1 až 8 z 8 (celkem stran 1)
TOPlist