Lichořeřišnice semeno

(0)
Objednávky (1)

LICHOŘEŘIŠNICE - BYLINNÉ KAPKY V.GREŠÍK - 50 ml

64,00 Kč

LICHOŘEŘIŠNICE BYLINNÉ KAPKY V.GREŠÍKLichořeřišnice zvyšuje odolnost proti zánětům, zejména močových cest. Působí příznivě na vlasovou pokožku.Dávkování:2 x 20 kapek denně nejlépe do sklenky vody, mezi jídly či nalačnoSložení: 10% výtažek ze semene lichořeřišnice ve 40% lihu Bylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a velejemného lihu. Vy..

(0)
Objednávky (3)

LICHOŘEŘIŠNICE - BYLINNÉ KAPSLE - 60 KS - TOPVET

175,00 Kč

LICHOŘEŘIŠNICE TOBOLKY 60 ks - BYLINNÝ EXTRAKT - TOPVETLichořeřišnice bylinný extrakt - Tropaeolum majusMočové cestyLichořeřišnice větší - Tropaeolum majus: V herbářích se o lichořeřišnici hovoří jako o "rostlinném antibiotiku", používaném zejména v oblasti urogenitálního a dýchacího aparátu. Literatura hovoří o účincích na akutní i chronické..

(0)
Objednávky (3)

LICHOŘEŘIŠNICE KAPKY - TINKTURA - 100ml - TOPVET

132,00 Kč

LICHOŘEŘIŠNICE KAPKY - TINKTURA - 100ml - TOPVETLichořeřišnice tinktura - kapkypři zánětech močového měchýře, akutní i chronické záněty, zlatý stafylokokmočový měchýř, ledviny, zlatý stafylokokLichořeřišnice - bylinný lihový extraktTropaeolum majusLichořeřišnice: V herbářích se o lichořeřišnici hovoří jako o „rostlinném antibi..

(0)
Objednávky (0)

LICHOŘEŘIŠNICE VĚTŠÍ - BYLINNÝ LIHOVÝ EXTRAKT - 50ml

70,00 Kč

LICHOŘEŘIŠNICE VĚTŠÍ - BYLINNÝ LIHOVÝ EXTRAKT - 50mlLichořeřišnice - bylinný lihový extraktTropaeolum majusLichořeřišnice: V herbářích se o lichořeřišnici hovoří jako o „rostlinném antibiotiku", používaném zejména v oblasti urogenitálního a dýchacího aparátu.O dalších účincích není možné vzhledem k legislativě EU podat informace. Ví..

(0)
Objednávky (0)

LICHOŘEŘIŠNICE VĚTŠÍ SEMENO - 100g

69,00 Kč

LICHOŘEŘIŠNICE VĚTŠÍ SEMENO - 100gTropaeolum majus semenV tradičním lidovém léčitelství se lichořeřišnice užívá při potížích se záněty močových cest a ledvin, při chřipce, dýchacích potíží atd. Je rovněž oblíbeným prostředkem proti vypadávání vlasů a pro podporu jejich růstu.Má široký antibiotický a antivirotický účinek.  Lichořeřišnici by n..

(0)
Objednávky (3)

LICHOŘEŘIŠNICOVÝ SIRUP - FARMÁŘSKÝ - MOČOVÉ CESTY, LEDVINY - TOPVET - 320g

135,00 Kč

LICHOŘEŘIŠNICOVÝ SIRUP - FARMÁŘSKÝ - MOČOVÉ CESTY, LEDVINY - TOPVET - 320gLichořeřišnicový bylinný sirup - Farmářský ve skleMočové cestyDOPLNĚK STRAVYLichořeřišnice: V herbářích se o lichořeřišnici hovoří jako o „rostlinném antibiotiku“, používaném zejména v oblasti urogenitálního a dýchacího aparátu (akutní i chronické záněty). Lichořeřišnice..

Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)
TOPlist