Guarana mletý plod

(0)
Objednávky (0)

GUARANA - BYLINNÉ KAPKY V.GREŠÍK - 50ml

72,00 Kč

GUARANA BYLINNÉ KAPKY V.GREŠÍKGuarana působí příznivě při psychickém a fyzickém vypětí. Stimuluje mozkovou činnost, přispívá k lepší kondici. Obsahuje kofein.Dávkování: 2 x 20 kapek denně nejlépe do sklenky vodySložení: 10% výtažek ze semene guarany ve 40% lihuBylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a velejemného lihu. Vyznačují se vyso..

(0)
Objednávky (0)

GUARANA MLETÁ - 100g

102,00 Kč

GUARANA MLETÁ (MLETÉ SEMENO) - PAULLINIA CUPANA - 100gGuaranae semen cs.Guarana (Paullinia cupana) je velice rozšířená v oblasti Amazonky a její účinky s oblibou využívají indiánské kmeny již několik staletí. U nás je známá pro své povzbudivé účinky, ale původní kmeny ji znají i jako účinné afrodisiakum. Užívá se nejčastěji jako rychlý zdroj e..

(0)
Objednávky (0)

GUARANA MLETÁ - 50g

55,00 Kč

GUARANA MLETÁ (MLETÉ SEMENO) - PAULLINIA CUPANA - 50gGuaranae semen cs.Guarana (Paullinia cupana) je velice rozšířená v oblasti Amazonky a její účinky s oblibou využívají indiánské kmeny již několik staletí. U nás je známá pro své povzbudivé účinky, ale původní kmeny ji znají i jako účinné afrodisiakum. Užívá se nejčastěji jako rychlý zdr..

Zobrazuji 1 až 3 z 3 (celkem stran 1)
TOPlist