Citron oplodí

(0)
Objednávky (0)

CITRÓN OPLODÍ - CITRÓNOVÁ KŮRA - 50g

39,00 Kč

CITRÓN OPLODÍ - CITRÓNOVÁ KŮRA - 50gCitroník pochází nejspíše z Indie. Je to stálezelený, až 6 metrů vysoký strom. Má eliptické, tupě pilovité, kožovité listy, které jsou svrchu tmavě zelené. Řapíky jsou bez křidélek. Květy mají bílou až růžovou barvu. Bodem je bobule. Drogou je oplodí - pericarpium Citri - Používá se v potravinářství a likérn..

(0)
Objednávky (0)

ZELENÝ ČAJ GUN POWDER POMERANČOVO-SKOŘICOVÝ - 100g

92,00 Kč

ZELENÝ ČAJ GUN POWDER POMERANČOVO-SKOŘICOVÝ - 100gZelený čaj Gun Powder s pomerančovým oplodím, pomerančovými květy, citrónovým oplodím, hřebíčkem a skořicovými květy. Výborná, přirozená chuť. Zelený čaj je obecně známý svými detoxikačními, stimulačními a povzbuzujícími účinky. Zelený čaj je dále v lidovém léčitelství známý tím, že napomáhá trávení..

(0)
Objednávky (0)

ZELENÝ ČAJ GUN POWDER POMERANČOVO-SKOŘICOVÝ - 200g

129,00 Kč

ZELENÝ ČAJ GUN POWDER POMERANČOVO-SKOŘICOVÝ - 200gZelený čaj Gun Powder s pomerančovým oplodím, pomerančovými květy, citrónovým oplodím, hřebíčkem a skořicovými květy. Výborná, přirozená chuť. Zelený čaj je obecně známý svými detoxikačními, stimulačními a povzbuzujícími účinky. Zelený čaj je dále v lidovém léčitelství známý tím, že napomáhá trávení..

Zobrazuji 1 až 3 z 3 (celkem stran 1)
TOPlist