Molušák

(0)
Objednávky (3)

DĚTSKÝ ČAJ MOLUŠÁK - bylinkový čaj 200g

240,00 Kč

Bylinkový dětský čaj DĚTSKÝ ČAJ MOLUŠÁK namíchaný z pečlivě vybraných bylinek je určen především pro děti. Dle tradičního lidového léčitelství se kopřiva, jitrocel, řebříček a černý bez používá k posílení imunity - ke zvýšení obranyschopnosti organismu. Echinacea - třapatka nachová je ceněná v lidovém léčitel..

(0)
Objednávky (3)

LEVANDULE - PŘÍRODNÍ ROSTLINNÁ SILICE - 10ml - V.GREŠÍK

88,00 Kč

LEVANDULE - PŘÍRODNÍ ROSTLINNÁ SILICE - 10ml - V.GREŠÍKLavandula officinalis Uklidňuje, působí antidepresivně, projasňuje myšlenky. Koncentrovaná, čistá přírodní silice určená pro aromaterapii.Levandule se užívá na masáž při bolesti hlavy - při migrénách (nanáší se na spánky, nebo se s ní masíruje pokožka hlavy). S úspěchem se využívá při ..

(1)
Objednávky (4)

MOLUŠÁK - bylinková směs 10x 80g

550,00 Kč

MOLUŠÁK - bylinková směs 10x 80gSložení: kopřiva nať, ořešák list, levandule květ, měsíček květ, řebříček květ, jitrocel listPOUŽITÍ BYLINEK A NÁVODY NAJDETE ZDE:Schválená zdravotní tvrzení:normální stav kostí, vlasů a nehtůnormální činnost cévní soustavy - těžké nohynormální činnost ledvin - vylučováníosvěžení těla, vitalita, energiepřirozená obra..

Zobrazuji 1 až 3 z 3 (celkem stran 1)
TOPlist