Rostlinné oleje

(0)
Objednávky (1)

BIO KOKOSOVÝ PANENSKÝ OLEJ ZA STUDENA LISOVANÝ - 250ml - TOPVET

191,00 Kč

BIO KOKOSOVÝ PANENSKÝ OLEJ ZA STUDENA LISOVANÝ - 250ml - TOPVETKokosový olej - Cocos Nucifera OilKokosový olej nejvyšší kvality získáváme z palmových hájů na Filipínách. BIO Olej velice příjemné vůně je vhodný pro kosmetické i potravinářské účely. Olej je získáván za studena z takzvané kopry, což je gelovitý povlak uvnitř ořechů. V této kvali..

(0)
Objednávky (0)

LNĚNÝ OLEJ - PANENSKÝ - ZA STUDENA LISOVANÝ - 250ml - TOPVET

115,00 Kč

LNĚNÝ OLEJ - PANENSKÝ - ZA STUDENA LISOVANÝ - 250ml - TOPVETLněný olej - Linum usitatissimumLněný olej má vysoký podíl nenasycených mastných kyselin (linolenová 52 – 63 %), které jsou pro náš organizmus velice důležité. Kyselina linolenová přispívá k normální hladině cholesterolu v krvi (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 2 g ALA denn..

(0)
Objednávky (1)

OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ OLEJ - PANENSKÝ - ZA STUDENA LISOVANÝ - 250ml - TOPVET

115,00 Kč

OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ OLEJ - PANENSKÝ - ZA STUDENA LISOVANÝ - 250ml - TOPVETjednodruhový rostlinný za studena lisovaný olejOstopestřec mariánský olej - Silybum marianumOstropestřec mariánský je antioxidant a chrání buňky a tkáně před oxidativním stresem, čímž přispívá k ochraně organizmu před vnějšími vlivy. Také pomáhá udržovat normální fun..

Zobrazuji 1 až 3 z 3 (celkem stran 1)
TOPlist