Koření

(0)
Objednávky (1)

SATUREJKA NAŤ - 200g

90,00 Kč

SATUREJKA NAŤ - 200gSaturejka podporuje trávení a mírně snižuje krevní tlak. Saturejkový čaj mírní pocit žízně u diabetiků. Při zevním použití přispívá k hojení ran. Saturejka sev kuchyni užívá jako koření, je součástí směsi koření, nazývaného "čubrica".Dle nových nařízení EU č.1924/2006 nelze u bylinek uvádět žádná výživová a zdravotní tvr..

(0)
Objednávky (2)

CHILLI KROUŽKY - 7g

38,00 Kč

CHILLI KROUŽKY - 7g - jednodruhové kořeníCapsici annui fructusChilli papričky (chilli koření, cayenský pepř) se užívá nejčastěji v mexické, thajské a asijské kuchyni, ale našlo si své místo i u nás Nejčastěji se přidává do pikantních pokrmů, pomázenka ostrých omáček.Z chilli papriček se také vyrábí chilli mastiček, která má prohřívací úči..

(0)
Objednávky (0)

KMÍN PLOD CELÝ - 200g

60,00 Kč

KMÍN PLOD CELÝ - 200gDroga povzbuzuje činnost žaludečních a střevních šťáv,zmírňuje nadměrnou plynatost a snižuje křeče hladkých svalů. Dále má bakteriostatický účinek a vnitřně působí proti parazitům...

(0)
Objednávky (7)

KOKOŠKA PASTUŠÍ TOBOLKA NAŤ - 200g

75,00 Kč

KOKOŠKA PASTUŠÍ TOBOLKA NAŤ - 200gKokoška pastuší tobolka se v tradičním lidovém léčitelství užívá se pro zmírnění děložního krvácení, při silné menstruaci, krvácení z nosu, v období klimakteria, průjmu, snížení vysokého tlaku, ale také zvýšení nízkého tlaku, také při ledvinovém písku a nemocech močových cest. Zevně se kokoška pastuší tobolka..

(0)
Objednávky (2)

KORIANDR PLOD - 200g

52,00 Kč

KORIANDR PLOD CELÝ - 200gCoriandr fructusKoriandr se užívá v kuchyni jako koření, zvyšuje chuť k jídlu, působí proti nadýmání, mírní křeče a příznivě působí na nervovou soustavu. Má podobné využití jako kmín...

(0)
Objednávky (3)

KURKUMA MLETÁ - KBELÍK - V. GREŠÍK - 400g

165,00 Kč

KURKUMA MLETÁ - KBELÍK - V. GREŠÍK - 400gMá jemnou, kořenitou chuť a vůni. Užívá se v asijských kuchyních do omáček a vařené rýže, kterou zbarví krásnědo žluta.Balení: 400 gTurmeric (kurkuma, indický šafrán) zvýrazňuje a zlepšuje chuť kuřecího masa a vývarů. Užívá se jako barvivo, např. do těstovin, polévek, rýže, aby získaly žlutou barvu... ..

(0)
Objednávky (0)

KURKUMA MLETÁ - vážená - 100g

65,00 Kč

KURKUMA MLETÁ - vážená - 100gMá jemnou, kořenitou chuť a vůni. Užívá se v asijských kuchyních do omáček a vařené rýže, kterou zbarví krásnědo žluta.Balení: 100 gTurmeric (kurkuma, indický šafrán) zvýrazňuje a zlepšuje chuť kuřecího masa a vývarů. Užívá se jako barvivo, např. do těstovin, polévek, rýže, aby získaly žlutou barvu... Přidává se d..

(0)
Objednávky (0)

KURKUMA MLETÁ - vážená - 200g

90,00 Kč

KURKUMA MLETÁ - vážená - 200gMá jemnou, kořenitou chuť a vůni. Užívá se v asijských kuchyních do omáček a vařené rýže, kterou zbarví krásnědo žluta.Balení: 200 gTurmeric (kurkuma, indický šafrán) zvýrazňuje a zlepšuje chuť kuřecího masa a vývarů. Užívá se jako barvivo, např. do těstovin, polévek, rýže, aby získaly žlutou barvu... Přidává..

(0)
Objednávky (0)

KURKUMA MLETÁ - vážená - 400g

150,00 Kč

KURKUMA MLETÁ - vážená - 400gMá jemnou, kořenitou chuť a vůni. Užívá se v asijských kuchyních do omáček a vařené rýže, kterou zbarví krásnědo žluta.Balení: 400 gTurmeric (kurkuma, indický šafrán) zvýrazňuje a zlepšuje chuť kuřecího masa a vývarů. Užívá se jako barvivo, např. do těstovin, polévek, rýže, aby získaly žlutou barvu... Přidává se d..

(0)
Objednávky (3)

LIBEČEK LIST - 100g

75,00 Kč

LIBEČEK LIST - 100gLevistici folium cs.Libeček se v tradičním lidovém léčitelství užívá pro své močopudné účinky při zánětech močových cest a močového měchýře, při otocích a při zadržování vody v těle k zvýšenému vylučování tekutin a dále proti nadýmání a na zlepšení trávení. V kuchyni se libeček používá jako výborné koření k dochucení polévek, omá..

(0)
Objednávky (0)

PETRŽEL KOŘEN ŘEZANÝ - 100g

49,00 Kč

PETRŽEL KOŘEN ŘEZANÝ - 100gPro své výrazné aroma jsou petrželová nať a petržel kořen běžně používány k ochucení polévek a jiných pokrmů. Dle tradičního lidového léčiteství se petržel užívá nejčastěji v močopudných diuretických čajových směsích a ve směsích na trávení. Kořen petržele působí..

(0)
Objednávky (0)

PETRŽEL KOŘEN ŘEZANÝ - 200g

90,00 Kč

PETRŽEL KOŘEN ŘEZANÝ - 200gPro své výrazné aroma jsou petrželová nať a petržel kořen běžně používány k ochucení polévek a jiných pokrmů. Dle tradičního lidového léčiteství se petržel užívá nejčastěji v močopudných diuretických čajových směsích a ve směsích na trávení. Kořen petržele působí..

(0)
Objednávky (0)

PETRŽEL LIST - 100g

65,00 Kč

PETRŽEL LIST - 100gPro své výrazné aroma je petrželová nať běžně používána k ochucení polévek a jiných pokrmů. Dle tradičního lidového léčiteství se petržel nejčastěji užívá v močopudných diuretických čajových směsích a ve směsích na trávení. Odvar z petrželové natě působí jako vlasové ton..

(0)
Objednávky (0)

PETRŽEL LIST - 50g

35,00 Kč

PETRŽEL LIST - 50gPro své výrazné aroma je petrželová nať běžně používána k ochucení polévek a jiných pokrmů. Dle tradičního lidového léčiteství se petržel nejčastěji užívá v močopudných diuretických čajových směsích a ve směsích na trávení. Odvar z petrželové natě působí jako vlasové toni..

(0)
Objednávky (0)

PÍSKAVICE ŘECKÉ SENO - CELÉ SEMÍNKO- 200g

70,00 Kč

PÍSKAVICE ŘECKÉ SENO - CELÉ SEMÍNKO- 200gFoenugraci semen tot.Pískavice je v tradičním lidovém léčitelství klasickou bylinou pomáhající diabetikům, kladně ovlivňuje celkovou látkovou výměnu (metabolismus), poněkud snižuje krevní tlak a příznivě působí na trávení. Pískavice je dále odpradávna už..

Zobrazuji 1 až 15 z 28 (celkem stran 2)
TOPlist