Polštářky pohankové

Bylinkové polštářky plněné POHANKOVÝMI SLUPKAMI doporučují lidoví léčitelé na spaní jako skvělou prevenci proti bolestem krční páteře, proti bolestem hlavy, při migrénách, nespavosti, při onemocnění dutin, bolestech horních i dolních končetin a kloubů či svalů. Slupky jemně masírují během spánku a používání polštářku. Polštářek můžete nahřát v troubě, na topení nebo v mikrovlnce a přiložit na postižené místo. Před použitím teplotu opatrně zkontrolujte, obsah může být velmi horký! Díky pohankovým slupkám je náplň polštářku velmi jemná a pružná a příliš nešustí.

(0)
Objednávky (2)

LEVANDULOVÝ POHANKOVÝ POLŠTÁŘEK - MALÝ - VHODNÝ K NAHŘÍVÁNÍ

85,00 Kč

LEVANDULOVÝ POHANKOVÝ POLŠTÁŘEK - MALÝ - VHODNÝ K NAHŘÍVÁNÍPolštářky plněné POHANKOVÝMI SLUPKAMI doporučují lidoví léčitelé na spaní a další použití proti bolestem krční páteře, proti bolestem hlavy, při migrénách, nespavosti, tlumí bolest při onemocnění dutin, končetin a kloubů. Slupky jemně masírují během spánku a používání polštářku. Polšt..

(0)
Objednávky (1)

MATEŘÍDOUŠKOVÝ POHANKOVÝ POLŠTÁŘEK - MALÝ - VHODNÝ K NAHŘÍVÁNÍ

85,00 Kč

MATEŘÍDOUŠKOVÝ POHANKOVÝ POLŠTÁŘEK - MALÝ - VHODNÝ K NAHŘÍVÁNÍPolštářky plněné POHANKOVÝMI SLUPKAMI doporučují lidoví léčitelé na spaní a další použití proti bolestem krční páteře, proti bolestem hlavy, při migrénách, nespavosti, tlumí bolest při onemocnění dutin, končetin a kloubů. Slupky jemně masírují během spánku a používání polštářku. Po..

(0)
Objednávky (0)

POHANKOVÝ POLŠTÁŘEK - MALÝ - VHODNÝ K NAHŘÍVÁNÍ

80,00 Kč

POHANKOVÝ POLŠTÁŘEK - MALÝ - VHODNÝ K NAHŘÍVÁNÍPolštářky plněné POHANKOVÝMI SLUPKAMI doporučují lidoví léčitelé na spaní a další použití proti bolestem krční páteře, proti bolestem hlavy, při migrénách, nespavosti, tlumí bolest při onemocnění dutin, končetin a kloubů. Slupky jemně masírují během spánku a používání polštářku. Polštářek můžete ..

(0)
Objednávky (0)

POHANKOVÝ POLŠTÁŘEK - S POHANKOVÝMI SLUPKAMI "BART SIMPSON"

240,00 Kč

POHANKOVÝ POLŠTÁŘEK - S POHANKOVÝMI SLUPKAMI "BART SIMPSON"Polštářky plněné pohankovými slupkami pomáhají proti bolestem krční páteře, proti bolestem hlavy, při migrénách, nespavosti, tlumí bolest při onemocnění dutin, končetin a kloubů. Slupky jemně masírují během spánku a používání polštářku. Polštářek můžete nahřát v troubě, na topení ne..

(0)
Objednávky (0)

POHANKOVÝ POLŠTÁŘEK - S POHANKOVÝMI SLUPKAMI "BÉŽOVÝ S RŮŽEMI"

240,00 Kč

POHANKOVÝ POLŠTÁŘEK - S POHANKOVÝMI SLUPKAMI "BÉŽOVÝ S RŮŽEMI"Polštářky plněné pohankovými slupkami pomáhají proti bolestem krční páteře, proti bolestem hlavy, při migrénách, nespavosti, tlumí bolest při onemocnění dutin, končetin a kloubů. Slupky jemně masírují během spánku a používání polštářku. Polštářek můžete nahřát v troubě, na topení..

(0)
Objednávky (1)

POHANKOVÝ POLŠTÁŘEK - S POHANKOVÝMI SLUPKAMI "NOVINY"

240,00 Kč

POHANKOVÝ POLŠTÁŘEK - S POHANKOVÝMI SLUPKAMI "NOVINY"Polštářky plněné pohankovými slupkami pomáhají proti bolestem krční páteře, proti bolestem hlavy, při migrénách, nespavosti, tlumí bolest při onemocnění dutin, končetin a kloubů. Slupky jemně masírují během spánku a používání polštářku. Polštářek můžete nahřát v troubě, na topení nebo v ..

(0)
Objednávky (0)

POHANKOVÝ POLŠTÁŘEK - S POHANKOVÝMI SLUPKAMI "RŮŽE"

240,00 Kč

POHANKOVÝ POLŠTÁŘEK - S POHANKOVÝMI SLUPKAMI "RŮŽE"Polštářky plněné pohankovými slupkami pomáhají proti bolestem krční páteře, proti bolestem hlavy, při migrénách, nespavosti, tlumí bolest při onemocnění dutin, končetin a kloubů. Slupky jemně masírují během spánku a používání polštářku. Polštářek můžete nahřát v troubě, na topení nebo v m..

(0)
Objednávky (0)

POHANKOVÝ POLŠTÁŘEK - S POHANKOVÝMI SLUPKAMI "SAFARI"

240,00 Kč

POHANKOVÝ POLŠTÁŘEK - S POHANKOVÝMI SLUPKAMI "SAFARI"Polštářky plněné pohankovými slupkami pomáhají proti bolestem krční páteře, proti bolestem hlavy, při migrénách, nespavosti, tlumí bolest při onemocnění dutin, končetin a kloubů. Slupky jemně masírují během spánku a používání polštářku. Polštářek můžete nahřát v troubě, na topení nebo v ..

(0)
Objednávky (0)

POHANKOVÝ POLŠTÁŘEK - S POHANKOVÝMI SLUPKAMI "SOVIČKY"

240,00 Kč

POHANKOVÝ POLŠTÁŘEK - S POHANKOVÝMI SLUPKAMI "SOVIČKY"Polštářky plněné pohankovými slupkami pomáhají proti bolestem krční páteře, proti bolestem hlavy, při migrénách, nespavosti, tlumí bolest při onemocnění dutin, končetin a kloubů. Slupky jemně masírují během spánku a používání polštářku. Polštářek můžete nahřát v troubě, na topení nebo v ..

(0)
Objednávky (0)

POHANKOVÝ POLŠTÁŘEK - S POHANKOVÝMI SLUPKAMI "ZELENÝ S DROBNÝMI KVÍTKY"

240,00 Kč

POHANKOVÝ POLŠTÁŘEK - S POHANKOVÝMI SLUPKAMI "ZELENÝ S DROBNÝMI KVÍTKY"Polštářky plněné pohankovými slupkami pomáhají proti bolestem krční páteře, proti bolestem hlavy, při migrénách, nespavosti, tlumí bolest při onemocnění dutin, končetin a kloubů. Slupky jemně masírují během spánku a používání polštářku. Polštářek můžete nahřát v troubě, ..

Zobrazuji 1 až 10 z 10 (celkem stran 1)
TOPlist