PAMĚŤ/KONCENTRACE- bylinkový čaj 200g - SPOTŘEBA 9/2019

PAMĚŤ/KONCENTRACE- bylinkový čaj 200g - SPOTŘEBA 9/2019

0 recenzí Objednávky (1)
170,00 Kč 240,00 Kč -29%
Bez DPH 147,83 Kč
Dodavatelé Bylinky Maya
Kód výrobku: Akce a slevy
Dostupnost: Na skladě

SPOTŘEBA 9/2019

Bylinková čajová směs PAMĚŤ/KONCENTRACE z pečlivě vybraných a namíchaných bylinek. V tradičním lidovém léčitelství se gingko biloba (jinan dvoulaločný) přisuzuje mnoho zajímavých vlastností, říká se, že zlepšuje paměť, zvyšuje mozkovou činnost, zabraňuje vzniku sraženin, odstraňuje pocity únavy, zlepšuje prokrvení končetin, urychluje hojení ran, potlačuje alergické reakce a zmírňuje příznaky stáří. Kozlík lékařský, známý také jako valeriána se v tradičním lidovém léčitelství užívá na celkové zklidnění i proti nespavosti. Maté obsahuje kofein, díky kterému má povzbuzující účinky.

Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud uděláte vždy po 4 týdnech na týden pauzu, aby mohly bylinky opět po pauze účinně působit. Aby bylinková kúra přinesla konkrétní výsledky, je vhodné pít bylinkový čaj delší dobu. Může jít zhruba o několik měsíců dle konkrétních potíží a jejich trvání. Obecně by se dalo říci, že kolik roků potíže trvají, tolik měsíců může být nutné bylinky pít. Můžete kombinovat s jinými bylinkovými čaji.

Obsah balení: 200g - při uvedeném dávkování postačí zhruba na 1 měsíc

Návod k užívání: Jednoduchá příprava - 1 polévkovou lžíci bylinkové směsi přelijte vroucí vodou a nechte louhovat cca 8-10 minut, poté sceďte. Bylinkový čaj PAMĚŤ/KONCENTRACE se popíjí 2-4 x denně teplý po doušcích. Při kombinaci s jinými bylinkovými čaji pijte 2x denně a další bylinkový čaj také 2x denně. Doporučujeme kombinaci s PROČIŠTĚNÍ/DETOXIKACE. Při samostatném užívání je možno pít bylinkový čaj PAMĚŤ/KONCENTRACE 3-4x denně. Čaj můžete případně dosladit medem, hroznovým nebo třtinovým cukrem. Med kupujte pouze od včelaře, ne ze supermarketu :) V případě potřeby si můžete bylinný čaj připravit do termosky, a vzít s sebou do práce, na výlet, nebo nachystat dětem s sebou do školy. Dodržujte pitný režim!

SLOŽENÍ BYLINKOVÉHO ČAJE: maté přírodní list, dobromysl nať, meduňka nať, ginkgo biloba list, citrónová tráva nať, kozlík lékařský kořen, rozrazil nať, přeslička nať

Pro přesné používání léčivých bylinek na Vaše konkrétní potíže se vždy poraďte se svým lékařem!!!

Veškeré informace zde uváděné pocházejí z tradičních lidových zdrojů (herbáře, bylináře, knihy o bylinkách, rady léčitelů, bylinné receptáře apod.)

Dle nových nařízení EU č.1924/2006 nelze u bylinek uvádět žádná výživová a zdravotní tvrzení, která neschválila Rada EU. Dle nových nařízení EU č.1924/2006 nelze u bylinek uvádět žádná výživová a zdravotní tvrzení, která neschválila Rada EU. Doporučujeme Vám, abyste si více informací o bylinkách sami našlive volně dostupných zdrojích internetu... 

TOPlist