Nosní a ušní spreje

(0)
Objednávky (0)

BYLINNÉ NOSNÍ KAPKY TONASOL FORTE - 30ml - TOPVET

114,95 Kč

BYLINNÉ NOSNÍ KAPKY TONASOL FORTE - 30ml - TOPVETvhodné na příznaky: nachlazení, chřipka, rýma, zahleněnípomáhá uvolnit horní cesty dýchací a usnadnit dýcháníTonasol – nosní kapkyBylinný přípravek Bylinné nosní kapky Tonasol Forte s vysokým obsahem rostlinných olejů a silic pomáhá uvolnit horní cesty dýchací a usnadnit dýchání. Slouží ro..

(0)
Objednávky (0)

BYLINNÉ NOSNÍ KAPKY TONASOL VHODNÉ PRO DĚTI - TOPVET - 30ml

102,85 Kč

BYLINNÉ NOSNÍ KAPKY TONASOL VHODNÉ PRO DĚTI - TOPVET - 30mlvhodné na příznaky: nachlazení, chřipka, rýma, zahleněnípomáhá uvolnit horní cesty dýchací a usnadnit dýcháníTonasol – bylinné nosní kapky vhodné pro dětiBylinný přípravek Bylinné nosní kapky s vysokým obsahem rostlinných olejů a silic pomáhá uvolnit horní cesty dýchací a usnadnit ..

(0)
Objednávky (0)

Koloidní stříbro sprej + N aplikátor zdarma - 30ml - 10ppm - český výrobek

85,00 Kč

Koloidní stříbro sprej + N aplikátor zdarma - 30ml - 10ppm - český výrobekPřírodní antimikrobiální přípravek s obsahem stříbrných částic, určený pro čistění a regeneraci nejen problematické pleti. Přispívá k normální funkci pokožky a jejímu mladistvému vzhledu.Baleno v praktických tmavých plastových lahvičkách určených pro farmaceut..

(0)
Objednávky (0)

Koloidní stříbro sprej + N aplikátor zdarma - 30ml - 20ppm - český výrobek

103,00 Kč

Koloidní stříbro sprej + N aplikátor zdarma - 30ml - 20ppm - český výrobekPřírodní antimikrobiální přípravek s obsahem stříbrných částic, určený pro čistění a regeneraci nejen problematické pleti. Přispívá k normální funkci pokožky a jejímu mladistvému vzhledu.Baleno v praktických tmavých plastových lahvičkách určených pro farmaceut..

(0)
Objednávky (0)

Koloidní stříbro sprej + N aplikátor zdarma - 30ml - 30ppm - český výrobek

144,00 Kč

Koloidní stříbro sprej + N aplikátor zdarma - 30ml - 30ppm - český výrobekPřírodní antimikrobiální přípravek s obsahem stříbrných částic, určený pro čistění a regeneraci nejen problematické pleti. Přispívá k normální funkci pokožky a jejímu mladistvému vzhledu.Baleno v praktických tmavých plastových lahvičkách určených pro farmaceut..

(0)
Objednávky (0)

Koloidní stříbro sprej + U aplikátor zdarma - 30ml - 10ppm - český výrobek

89,00 Kč

Koloidní stříbro sprej + Ušní aplikátor zdarma - 30ml - 10ppm - český výrobekPřírodní antimikrobiální přípravek s obsahem stříbrných částic, určený pro čistění a regeneraci nejen problematické pleti. Přispívá k normální funkci pokožky a jejímu mladistvému vzhledu.Baleno v praktických tmavých plastových lahvičkách určených pro farmac..

(0)
Objednávky (1)

Koloidní stříbro sprej + U aplikátor zdarma - 30ml - 20ppm - český výrobek

105,00 Kč

Koloidní stříbro sprej + Ušní aplikátor zdarma - 30ml - 20ppm - český výrobekPřírodní antimikrobiální přípravek s obsahem stříbrných částic, určený pro čistění a regeneraci nejen problematické pleti. Přispívá k normální funkci pokožky a jejímu mladistvému vzhledu.Baleno v praktických tmavých plastových lahvičkách určených pro farmac..

Zobrazuji 1 až 7 z 7 (celkem stran 1)
TOPlist