Levandule květ

(0)
Objednávky (3)

LEVANDULE - PŘÍRODNÍ ROSTLINNÁ SILICE - 10ml - V.GREŠÍK

88,00 Kč

LEVANDULE - PŘÍRODNÍ ROSTLINNÁ SILICE - 10ml - V.GREŠÍKLavandula officinalis Uklidňuje, působí antidepresivně, projasňuje myšlenky. Koncentrovaná, čistá přírodní silice určená pro aromaterapii.Levandule se užívá na masáž při bolesti hlavy - při migrénách (nanáší se na spánky, nebo se s ní masíruje pokožka hlavy). S úspěchem se využívá při ..

(0)
Objednávky (0)

LEVANDULE KVĚT - 100g

60,00 Kč

LEVANDULE KVĚT - 100gLavandula flos tot.Snad každý ví, jak krásně levandule voní. Rukavičkáři, kteří v době moru používali levandulovou silici k navonění módních kůží, prý nikdy nedostali mor. Sušené květy levandule příjemně provoní byt a přináší klid a pohodu. Užívá se jako výplň do polštářků pro klidný spánek, sáčků ..

(0)
Objednávky (2)

LEVANDULE KVĚT - 200g

95,00 Kč

LEVANDULE KVĚT - 200gLavandula flos tot.Snad každý ví, jak krásně levandule voní. Rukavičkáři, kteří v době moru používali levandulovou silici k navonění módních kůží, prý nikdy nedostali mor. Sušené květy levandule příjemně provoní byt a přináší klid a pohodu. Užívá se jako výplň do polštářků pro klidný spánek, sáčků ..

(0)
Objednávky (6)

LEVANDULOVÁ MAST - 50ml

79,00 Kč

LEVANDULOVÁ MAST - 50mlk čištění, regeneraci a zklidnění pokožkyLevandulová mast je přípravek určený k čištění, regeneraci a zklidnění pokožky. V tradiční přírodní medicíně je levandulové aroma velmi úspěšně používáno při nespavosti, nervozitě a nejrůznějších poruchách spánku. V tradiční čínské medicíně se po..

Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)
TOPlist