Kurkuma mletá - turmeric

(0)
Objednávky (3)

KURKUMA MLETÁ - KBELÍK - V. GREŠÍK - 400g

165,00 Kč

KURKUMA MLETÁ - KBELÍK - V. GREŠÍK - 400gMá jemnou, kořenitou chuť a vůni. Užívá se v asijských kuchyních do omáček a vařené rýže, kterou zbarví krásnědo žluta.Balení: 400 gTurmeric (kurkuma, indický šafrán) zvýrazňuje a zlepšuje chuť kuřecího masa a vývarů. Užívá se jako barvivo, např. do těstovin, polévek, rýže, aby získaly žlutou barvu... ..

(0)
Objednávky (0)

KURKUMA MLETÁ - vážená - 100g

65,00 Kč

KURKUMA MLETÁ - vážená - 100gMá jemnou, kořenitou chuť a vůni. Užívá se v asijských kuchyních do omáček a vařené rýže, kterou zbarví krásnědo žluta.Balení: 100 gTurmeric (kurkuma, indický šafrán) zvýrazňuje a zlepšuje chuť kuřecího masa a vývarů. Užívá se jako barvivo, např. do těstovin, polévek, rýže, aby získaly žlutou barvu... Přidává se d..

(0)
Objednávky (0)

KURKUMA MLETÁ - vážená - 200g

90,00 Kč

KURKUMA MLETÁ - vážená - 200gMá jemnou, kořenitou chuť a vůni. Užívá se v asijských kuchyních do omáček a vařené rýže, kterou zbarví krásnědo žluta.Balení: 200 gTurmeric (kurkuma, indický šafrán) zvýrazňuje a zlepšuje chuť kuřecího masa a vývarů. Užívá se jako barvivo, např. do těstovin, polévek, rýže, aby získaly žlutou barvu... Přidává..

(0)
Objednávky (0)

KURKUMA MLETÁ - vážená - 400g

150,00 Kč

KURKUMA MLETÁ - vážená - 400gMá jemnou, kořenitou chuť a vůni. Užívá se v asijských kuchyních do omáček a vařené rýže, kterou zbarví krásnědo žluta.Balení: 400 gTurmeric (kurkuma, indický šafrán) zvýrazňuje a zlepšuje chuť kuřecího masa a vývarů. Užívá se jako barvivo, např. do těstovin, polévek, rýže, aby získaly žlutou barvu... Přidává se d..

Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)
TOPlist