Kozlík kořen - valeriana

(0)
Objednávky (1)

BALDRIÁNSKÉ KAPKY - KOZLÍK LÉKAŘSKÝ - 100ml - TOPVET

135,00 Kč

BALDRIÁNSKÉ KAPKY - KOZLÍK LÉKAŘSKÝ - 100ml - TOPVETpři srdečních neurózách, nervovém vyčerpání, migrénách a nespavostiporuchy spánku, nespavost, depreseKozlík lékařský - bylinný lihový extraktValeriana OfficinalisKozlík lékařský: stres, nervozita a poruchy spánku mohou být vyvolávající činitelé vážných onemocnění.Přispívá ke klidnému a sp..

(0)
Objednávky (1)

KOZLÍK (VALERIANA) KOŘEN - 100g

58,00 Kč

KOZLÍK (VALERIANA) KOŘEN - 100gValerianae radix cs.Kozlík lékařský je tradiční léčivka, známá již od středověku. Používá se také v homeopatii. V tradičním lidovém léčitelství se používá jako sedativum (uklidňující prostředek) při nespavosti, stresu, srdeční neuróze, úzkosti, bušení srdce, nervové vyčerpání, burn-out syndrom, přepracovanost, ž..

(0)
Objednávky (3)

KOZLÍK (VALERIANA) KOŘEN - 200g

110,00 Kč

KOZLÍK (VALERIANA) KOŘEN - 200gValerianae radix cs.Kozlík lékařský je tradiční léčivka, známá již od středověku. Používá se také v homeopatii. V tradičním lidovém léčitelství se používá jako sedativum (uklidňující prostředek) při nespavosti, stresu, srdeční neuróze, úzkosti, bušení srdce, nervové vyčerpání, burn-out syndrom, přepracovanost, ž..

(0)
Objednávky (5)

KOZLÍK LÉKAŘSKÝ (VALERIANA) - BYLINNÉ KAPKY (TINKTURA) - NADĚJE - 50ml

105,00 Kč

KOZLÍK LÉKAŘSKÝ (VALERIANA) - BYLINNÉ KAPKY (TINKTURA) - NADĚJE - 50mlKozlík lékařský – tato trvalka má přiznivý vliv na harmonizaci celého nervového systému, působí jako sedativum, tlumí stavy vzrušení, nervozity a duševního napětíObsahuje výtažek z kozlíku lékařského ve 40% alkoholu (1:3). Případný zákal není na závadu.Doporučené dávkování: po pr..

(0)
Objednávky (1)

KOZLÍK LÉKAŘSKÝ - BYLINNÉ KAPSLE - 60 KS - TOPVET

169,00 Kč

KOZLÍK LÉKAŘSKÝ - VALERIANA ("BALDRIÁN") - BYLINNÝ EXTRAKT 60ks - TOPVETKozlík lékařský bylinný extrakt - Valeriana officinalisNERVOZITA A NESPAVOSTKozlík lékařský: Stres, nervozita a poruchy spánku mohou být vyvolávajícími činiteli vážných onemocnění. Kozlík přispívá ke klidnému a spokojenému spánku. Pomáhá udržet dobré kognitivní funkce a duševní..

Zobrazuji 1 až 5 z 5 (celkem stran 1)
TOPlist