Vlasové vody, olejová séra

(0)
Objednávky (0)

KERACAP OL - VLASOVÉ SÉRUM NA POŠKOZENÉ VLASY - 6 x 15ml - TOPVET

152,00 Kč

KERACAP OL - VLASOVÉ SÉRUM NA POŠKOZENÉ VLASY - 6 x 15ml - TOPVETKERACAP OL – vlasové sérum (olej) pro poškozené vlasyÚčinně zlepšuje kvalitu vlasůZajišťuje správnou funkci vlasové pokožkyNutrimel®Fucogel®KERACAP OL - VLASOVÉ SÉRUM NA POŠKOZENÉ VLASY - 6 x 15ml - TOPVETKeracap OL pro poškozené vlasy: účinný a bezpečný přípravek optimalizující s..

(0)
Objednávky (2)

VLASOVÁ VODA S MATEŘÍ KAŠIČKOU PRO RŮST VLASŮ - 115g - Pleva

85,00 Kč

VLASOVÁ VODA S MATEŘÍ KAŠIČKOU PRO RŮST VLASŮ - 115g - PlevaVlasová voda s mateří kašičkou zajistí zdravý vzhled Vašich vlasů. Stačí jen po umytí vetřít vlasovou vodu a neoplachovat ji. Budete odměněni zdravou a bohatou hřívou. Cenné látky obsažené v mateří kašičce (bílkoviny, minerální látky, vitamíny, enzymy) které regenerují, podporují růst vlas..

(0)
Objednávky (1)

VLASOVÁ VODA S PROPOLISEM PŘI ŘÍDNUTÍ, LUPECH A VYPADÁVÁNÍ VLASŮ - 115g - Pleva

85,00 Kč

VLASOVÁ VODA S PROPOLISEM PŘI ŘÍDNUTÍ, LUPECH A VYPADÁVÁNÍ VLASŮ - 115g - PlevaRegeneruje vlasy a pokožku, působí příznivě při řídnutí a vypadávání vlasů, snižuje tvorbu lupů. NÁVOD K UŽÍVÁNÍ:Vlasovou vodu vmasírujte po dobu 3 minut do vlhkých vlasů a pokožky. Již se neoplachuje. Sediment je přirozený.Co je propolis?Je to směs bioaktivních l..

Zobrazuji 1 až 3 z 3 (celkem stran 1)
TOPlist