Kondicionéry, masky

(0)
Objednávky (6)

BALZÁM NA VLASY S LÍPOU A CHMELEM - DÉLKA A SÍLA - POSILUJE KOŘÍNKY, AKTIVUJE RŮST VLASŮ - LOVES LITHUANIA - 400ml

135,00 Kč

Organický extrakt lípy obsahuje organické kyseliny, karoten, vitaminy a fytoncidy, jimiž hydratuje a změkčuje vlasy po celé jejích délce.  Vaše vlasy jsou po použití hladké a hedvábné. Organický extrakt z chmelu je bohatý na vitamíny, blahodárné kyseliny, třísloviny a esenciální oleje. Díky tak vydatnému složení obnovuje strukturu vlas..

-17%
(0)
Objednávky (0)

INTENZIVNÍ HYDRATAČNÍ RAKYTNÍKOVÝ BALZÁM - NORMÁLNÍ A SUCHÉ VLASY - SPOTŘEBA 11/2018 - NATURA SIBERICA - 400ml

165,00 Kč 197,81 Kč

INTENZIVNÍ HYDRATAČNÍ RAKYTNÍKOVÝ BALZÁM PRO NORMÁLNÍ A SUCHÉ VLASY - PROTI LÁMÁNÍ VLASŮ - NATURA SIBERICA - 400ml SPOTŘEBA 11/2018 - pouze 2 kusyRakytníkový balzám pro normální a suché vlasyIntenzivní hydrataceZachovává vlasy hluboce hydratované po celé jejich struktuřeDělá vlasy pružnými a poslušnýmiSnižuje lámavost vlasůUsnadňuje rozčesáván..

(0)
Objednávky (0)

INTENZIVNÍ HYDRATAČNÍ RAKYTNÍKOVÝ BALZÁM PRO NORMÁLNÍ A SUCHÉ VLASY - PROTI LÁMÁNÍ VLASŮ - NATURA SIBERICA - 400ml

185,00 Kč

Rakytníkový balzám pro normální a suché vlasyIntenzivní hydrataceZachovává vlasy hluboce hydratované po celé jejich struktuřeDělá vlasy pružnými a poslušnýmiSnižuje lámavost vlasůUsnadňuje rozčesávání vlasůIntenzivně hydratuje a vyživuje vlasy, chrání je před termickým poškozením při tepelné úpravě účesu. Proniká hluboce do struktury vlasů, nasyc..

(0)
Objednávky (0)

MĚSÍČKOVÝ BALZÁM NA VLASY "INTENZIVNÍ OBNOVA" - 400ml

129,00 Kč

Loves Estonia Měsíčkový balzám na vlasy „Intenzivní obnova, snadné rozčesání a úprava"Kondicionér z měsíčku lékařského je vytvořen na bázi organických extraktů léčivých rostlin, rostoucích v ekologicky čistých oblastech Estonska. Jeho aktivní složky pronikají hluboko do struktury vlasů a rychle odstraňují poškození, dodávají živiny dovnitř ..

(0)
Objednávky (1)

REVITALIZAČNÍ RAKYTNÍKOVÁ MASKA PRO SILNĚ POŠKOZENÉ VLASY A PRO RŮST VLASŮ - 300ml

285,00 Kč

Rakytníková maska pro silně poškozené vlasyHloubková revitalizaceRevitalizuje poškozenou strukturu vlasůDodává vlasům pružnost a leskStimuluje růst vlasůDělá vlasy pevnější a pružnějšíRakytníková maska revitalizuje strukturu silně poškozených vlasů a chrání je před termickým poškozením při tepelné úpravě účesu. Ideálně se hodí pro péči o nepodajné,..

-22%
(0)
Objednávky (2)

REVITALIZAČNÍ RAKYTNÍKOVÝ BALZÁM PRO OSLABENÉ A POŠKOZENÉ VLASY - NATURA SIBERICA - 400ml - SPOTŘEBA 11/2018

155,00 Kč 197,81 Kč

REVITALIZAČNÍ RAKYTNÍKOVÝ BALZÁM PRO OSLABENÉ A POŠKOZENÉ VLASY - VÝŽIVA A REVITALIZACE - NATURA SIBERICA - 400mlSPOTŘEBA 11/2018Rakytníkový balzám pro oslabené a poškozené vlasyS vyhlazujícím účinkemVýživa a revitalizaceRevitalizuje strukturu poškozených vlasůPotahuje povrch vlasů ochrannou vrstvouDělá vlasy hustší a pevnějšíUsnadňuje ro..

(0)
Objednávky (0)

REVITALIZAČNÍ RAKYTNÍKOVÝ BALZÁM PRO OSLABENÉ A POŠKOZENÉ VLASY - VÝŽIVA A REVITALIZACE - NATURA SIBERICA - 400ml

185,00 Kč

Rakytníkový balzám pro oslabené a poškozené vlasyS vyhlazujícím účinkemVýživa a revitalizaceRevitalizuje strukturu poškozených vlasůPotahuje povrch vlasů ochrannou vrstvouDělá vlasy hustší a pevnějšíUsnadňuje rozčesávání vlasůIntenzivně revitalizuje poškozenou strukturu vlasů a chrání je před termickým poškozením při tepelné úpravě účesu.Ideálně se..

(0)
Objednávky (0)

SOS SADA PŘIROZENÉ OBNOVY NATURA SIBERICA (KONDICIONÉR, KRÉM NA RUCE, ŠAMPON)

479,00 Kč

Přírodní kosmetika Natura Siberica z divoce rostoucích bylin Sibiře a Dálného VýchoduNa Sibiři a Dálném Východě jsou zachovalá chráněná území s unikátní jedinečnou flórou. Rostliny tam rostou přirozeně, volně a v hojném množství. Zvyklé neustále bojovat o svůj život za drsných klimatických podmínek, volně rostoucí byliny Sibiře mají obrovsk..

(0)
Objednávky (1)

VÝŽIVNÝ RAKYTNÍKOVÝ BALZÁM PRO MAXIMÁLNÍ OBJEM VLASŮ - VŠECHNY TYPY VLASŮ - NATURA SIBERICA - 400ml

185,00 Kč

Rakytníkový balzám pro všechny typy vlasůMaximální objemDodává vlasům neskutečný objem od kořínkůVyživuje a obohacuje vlasy potřebnou vlhkostíDělá vlasy hustší a pružnějšíDodává vlasům maximální objem, lesk a hustotu, chrání je před termickým poškozením při tepelné úpravě účesu. Revitalizuje a nazdvihuje vlasy od kořínků, nezatěžuje je. Usnadňuje r..

Zobrazuji 1 až 9 z 9 (celkem stran 1)
TOPlist