Péče o ruce a nohy

(0)
Objednávky (1)

HUSTÉ SIBIŘSKÉ MÁSLO NA NOHY PROTI MIKRO-TRHLINÁM A MOZOLŮM - NATURA SIBERICA - 120ml

169,00 Kč

HUSTÉ SIBIŘSKÉ MÁSLO NA NOHY PROTI MIKRO-TRHLINÁM A MOZOLŮM - 120mlPřírodní sibiřské husté máslo na nohyKlanopraška čínská a cedrový olejKlanopraška čínská má tonizující efekt, zvyšuje ochrannou funkci pokožky a stimuluje metabolismus.Cedrový olej je cenný zdroj mastných kyselin a antioxidantů, které pomáhají k omlazení pokožky a zlepšení..

(0)
Objednávky (0)

MYCOSOL - BYLINNÉ SÉRUM NA KOŽNÍ PLÍSNĚ - 8 ml - TOPVET

155,00 Kč

MYCOSOL - BYLINNÉ SÉRUM NA KOŽNÍ PLÍSNĚ - 8 ml - TOPVETSérum na plísně s manukou a tea tree (australským čajovníkem)Mycosol - Sérum na plísněBylinný přípravek s vysokým obsahem antimikrobiálních rostlinných olejů a silic. Manuka a australský čajovník jsou tradičně používány v přípravcích určených k péči o kůži nohou u osob se s..

(0)
Objednávky (0)

SOS SADA PŘIROZENÉ OBNOVY NATURA SIBERICA (KONDICIONÉR, KRÉM NA RUCE, ŠAMPON)

479,00 Kč

Přírodní kosmetika Natura Siberica z divoce rostoucích bylin Sibiře a Dálného VýchoduNa Sibiři a Dálném Východě jsou zachovalá chráněná území s unikátní jedinečnou flórou. Rostliny tam rostou přirozeně, volně a v hojném množství. Zvyklé neustále bojovat o svůj život za drsných klimatických podmínek, volně rostoucí byliny Sibiře mají obrovsk..

Zobrazuji 1 až 3 z 3 (celkem stran 1)
TOPlist