Pleťové masky

(0)
Objednávky (0)

KOLAGENOVÁ AKTIVNÍ MASKA NA PLEŤ PRO PRUŽNOST POKOŽKY - NATURA SIBERICA - 75ml

145,00 Kč

AKTIVNÍ MASKA S KOLAGENEM PRO PRUŽNOST POKOŽKY A PRO ODSTRANĚNÍ TOXINŮ - NATURA SIBERICA - 75mlAktivní maska na obličejVýživa a hydratacePro suchou a normální pleťKolagen, jako součást masky Natura Siberica, je základní stavební bílkovinou pojivové tkáně a je nezbytný pro udržení tonusu a pružnosti pokožky. Extrakt z aralíe mandžurské aktivuje meta..

(0)
Objednávky (0)

NOČNÍ MASKA NA OBLIČEJ S ANTI-AGE EFEKTEM - KOREKCE VRÁSEK - NATURA SIBERICA - 75ml

145,00 Kč

NOČNÍ MASKA NA OBLIČEJ S ANTI-AGE EFEKTEM -  KOREKCE VRÁSEK - NATURA SIBERICA - 75mlNoční maska na obličej s efektem Anti-ageKorekce vrásek a regeneracePro všechny typy pletiVelmi jemná noční maska na obličej Natura Siberica je navržená speciálně pro korekci vrásek a regeneraci během spánku, kdy se pleťové buňky nejlíp obnovují a nasycují živi..

(0)
Objednávky (1)

PLEŤOVÁ MASKA S ELASTINEM A LIFTINGOVÝM EFEKTEM PRO ZRALOU PLEŤ - NATURA SIBERICA - 75 ml

145,00 Kč

PLEŤOVÁ MASKA S ELASTINEM A LIFTINGOVÝM EFEKTEM PRO ZRALOU PLEŤ - NATURA SIBERICA - 75 mlPro pružnost a intenzivní liftingPleťová maska Anti-age Natura Siberica s elastinem je navržena speciálně pro efektivní péči o zralou pleť. Dutohlávka sněžná podporuje aktivní regeneraci buněk a zpomaluje proces stárnutí. Lifting-komplex Liftonin® obnov..

Zobrazuji 1 až 3 z 3 (celkem stran 1)
TOPlist