Kopretina řimbaba nať

(0)
Objednávky (0)

KOPRETINA ŘIMBABA - BYLINNÉ KAPKY V.GREŠÍK - 50ml

64,00 Kč

KOPRETINA ŘIMBABA - BYLINNÉ KAPKY V.GREŠÍK - 50mlCena za měrnou jednotku (100 ml): 122,00 KčNepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určenok používání jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte mimo dosah dětí. Nevystavovat přímému slunci. Případný zákal není na závadu.Složení: 10% výtažek ..

(0)
Objednávky (0)

KOPRETINA ŘIMBABA NAŤ - 100g

105,00 Kč

KOPRETINA ŘIMBABA NAŤ - 100gMatricariae herba cs. (Pyrethrum parthenium)V tradičním lidovém léčitelství se kopretina řimbaba (kvetoucí nať) užívá především na nejrůznější bolesti, dále na bolesti hlavy (migrénu), menstruační bolesti a revmatické bolesti. Kopretina pochází z jihovýchodní Evropy. Kopretina řimbaba je silně aromatická trvalka, která d..

(0)
Objednávky (0)

KOPRETINA ŘIMBABA NAŤ - 50g

58,00 Kč

KOPRETINA ŘIMBABA NAŤ - 50gMatricariae herba cs. (Pyrethrum parthenium)V tradičním lidovém léčitelství se kopretina řimbaba (kvetoucí nať) užívá především na nejrůznější bolesti, dále na bolesti hlavy (migrénu), menstruační bolesti a revmatické bolesti. Kopretina pochází z jihovýchodní Evropy. Kopretina řimbaba je silně aromatická trvalka, která do..

Zobrazuji 1 až 3 z 3 (celkem stran 1)
TOPlist