Veš dětská, vši

JAK SE ZBAVIT VŠÍ PŘÍRODNÍ CESTOU POMOCÍ AROMATERAPIE
Pokud odmítáme použít drahé přípravky z lékarny, můžeme odstranit veš dětskou přírodní cestou - nepoužívat syntetické pesticidy. Vyzkoušejte osvědčenou radu mnoha maminek proti vším. Účinné jsou tyto rostlinné silice - éterické oleje (olejíčky do aromalampy) - eukalyptová silice, levandulová silice, tea tree olejíček (čajovník australský), citronov´á silice nebo rozmarýnová silice. Tyto rostlinné silice mají velice dobré účinky na hubení vší a pomáhají mírnit i svědění pokožky hlavy.

Příprava zábalu proti vším: 4 lžíce kvalitního olivového oleje, 2 kapky éterického eukalyptového oleje, 2 kapky éterického levandulového oleje a 2 kapky tea tree olejíčku. Oleje a silice promícháme a vmasírujeme do pokožky hlavy, rozetřeme po vlasech. Potom zabalíme do potravinářské folie, přikryjeme navrch ručníkem a necháme působit na hlavičce 2 hodiny. Ještě než vlasy umyjeme, důkladně je pročešeme hřebínkem na vši, tzv. všiváčkem. Nakonec vlasy zneutralizujeme (upravíme pH) octovým přelivem (na ½ litru vlažné vody dáme 3 lžíce octa) - vlasy tím prolijeme,ale už nevymýváme. Prosušíme jen ručníkem a necháme uschnout. Opakujem po 10 dnů. Vši zábal nejen zahubí, ale zároveň odpuzuje další. Je možno užívat i preventivně v období výskytu vší ve škole nebo školce.

Všechny rostlinné silice - aroma olejíčky proti vším koupíte zde


Na skladě
-24%
(0)
Objednávky (1)

KOALKA - EUKALYPTOVÝ OLEJ - 100% ČISTÝ - 50ml - 1 kus

65,00 Kč 85,00 Kč

KOALKA - EUKALYPTOVÝ OLEJ - 100% ČISTÝ - 50mlEukalyptový olej je přírodní produkt získávaný z listů eukalyptového stromu nejbohatšího na cineol eukalyptus polybractea.POUŽITÍ EUKALYPTOVÝ OLEJ KOALKA:1. Při nachlazení vtírat do pokožky na prsou a na zádech.2. Při únavě svalů vetřít do pokožky na postižené místo.3. Pro osvěžení pokožky přidat do koup..

(0)
Objednávky (1)

EUKALYPT - PŘÍRODNÍ ROSTLINNÁ SILICE - 10ml - V.GREŠÍK

54,00 Kč

EUKALYPT - PŘÍRODNÍ ROSTLINNÁ SILICE - 10ml - V.GREŠÍKEucalyptus globulus Působí antisepticky, uvolňuje hleny, proti herpesvirům. Pro inhalaci se používá v dávce 10 - 20 kapek na cca 500 ml horké vody, inhalace se provádí 2 - 3 x denně. Možné též použití do aromalampy.  Listy blahovičníku (euakalyptové listy) obsahují silici, k..

Zobrazuji 1 až 2 z 2 (celkem stran 1)
TOPlist