Detoxikace, pročištění

(0)
Objednávky (0)

DĚTSKÝ ČISTÍCÍ ČAJ - bylinkový čaj - 200g

240,00 Kč

Bylinková čajová směs DĚTSKÝ ČISTÍCÍ ČAJ je určena na kompletní pročištění organismu, jarní i podzimní detoxikaci, pro detoxikaci organismu, možno užívat i v době usilování o posílení imunity, po dlouhodobém užívání léků, antibiotik, při častém onemocnění, v období chřipek i při nachlazení. Dle tradičního lidového léčitelství kopřiva, měsíček,..

(0)
Objednávky (2)

MATÉ LIST - 100g

49,00 Kč

MATÉ LIST PŘÍRODNÍ - YERBA MATÉ 100gMate folium cs.MATÉ, YERBA MATÉ, čaj připravovaný z rostliny jménem Cesmína paraquayské, patří mezi jeden z nejoblíbenějších teplých nápojů, které mají povzbuzující účinky. Obsahuje kofein, který v kombinaci s ostatním látkami povzbuzuje výrazněji než při konzumaci kávy nebo čaje. Chutí připomíná zelený č..

(0)
Objednávky (2)

MATÉ LIST - 200g

90,00 Kč

MATÉ LIST PŘÍRODNÍ - YERBA MATÉ 200gMate folium cs.MATÉ, YERBA MATÉ, čaj připravovaný z rostliny jménem Cesmína paraquayské, patří mezi jeden z nejoblíbenějších teplých nápojů, které mají povzbuzující účinky. Obsahuje kofein, který v kombinaci s ostatním látkami povzbuzuje výrazněji než při konzumaci kávy nebo čaje. Chutí připomíná zelený č..

(0)
Objednávky (0)

MATÉ SE ZÁZVOREM - 100g

79,00 Kč

MATÉ SE ZÁZVOREM 100gMATÉ patří mezi jeden z nejoblíbenějších teplých nápojů, které mají povzbuzující účinky. Obsahuje kofein, který v kombinaci s ostatním látkami povzbuzuje výrazněji než při konzumaci kávy nebo čaje. Zvyšuje a posiluje imunitu. V období rekonvalescence urychluje dobu léčby pomáhá při detoxikaci organizmu, vyplavuje škod..

(0)
Objednávky (2)

MATÉ SE ZÁZVOREM - 200g

139,00 Kč

MATÉ SE ZÁZVOREM 200gMATÉ patří mezi jeden z nejoblíbenějších teplých nápojů, které mají povzbuzující účinky. Obsahuje kofein, který v kombinaci s ostatním látkami povzbuzuje výrazněji než při konzumaci kávy nebo čaje. Zvyšuje a posiluje imunitu. V období rekonvalescence urychluje dobu léčby pomáhá při detoxikaci organizmu, vyplavuje škod..

(0)
Objednávky (6)

OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ PLOD - MLETÝ - 200 g (Silibum marianum)

75,00 Kč

OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ PLOD - MLETÝ - 200 g (Silibum marianum)Ostropestřec je dle tradičního lidového léčitelství starým klasickým přírodním prostředkem používaným již od 16.století na jaterní a žlučníkové potíže. Přidával se hlavně do likérů a tinktur, které se užívaly vnitřně nebo se používaly zevně k potírání. Stačí si vybavit bodlák s růžov..

(0)
Objednávky (22)

OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ PLOD - sypaný - 200 g (Silibum marianum)

59,80 Kč

OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ PLOD - sypaný - 200 g (Silibum marianum)Ostropestřec je dle tradičního lidového léčitelství starým klasickým přírodním prostředkem používaným již od 16.století na jaterní a žlučníkové potíže. Přidával se hlavně do likérů a tinktur, které se užívaly vnitřně nebo se používaly zevně k potírání. Stačí si vybavit bodlák s růžo..

(0)
Objednávky (0)

SPRCHOVÝ GEL S MOŘSKOU ŘASOU A ČERNOU MÁTOU - DETOXIKAČNÍ - FAROE ISLANDS - 400ml

125,00 Kč

SPRCHOVÝ GEL S MOŘSKOU ŘASOU A ČERNOU MÁTOU - DETOXIKAČNÍ - FAROE ISLANDS - 400mlFaroe Islands Sprchový gel pro hloubkové čištěníŘasy z Faerských ostrovů a divoká sibiřská černá mátaSprchový gel efektivně čistí a zvlhčuje pleť, tonizuje a pečuje o pokožku, zanechává lehkou osvěžující vůni.Řasy z Faerských ostrovů mají čistící účinky, pomáhají vyl..

Zobrazuji 1 až 8 z 8 (celkem stran 1)
TOPlist