Kaštan květ

(0)
Objednávky (0)

KAŠTAN KVĚT ŘEZANÝ - 100g

69,00 Kč

KAŠTAN KVĚT ŘEZANÝ - 100gKaštan květ má protizánětlivý účinek, tlumí i odstraňuje otoky, ovlivňuje pružnost a pevnost cévních stěn.Dle nových nařízení EU č.1924/2006 nelze u bylinek uvádět žádná výživová a zdravotní tvrzení, která neschválila Rada EU. Doporučujeme Vám, abyste si více informací o kaštanu našli na internetu... Zajímavé informac..

(0)
Objednávky (0)

KAŠTANOVÁ MAST - 50ml

79,00 Kč

KAŠTANOVÁ MAST - 50ml - TOPVETPRO OSOBY S VÝSKYTEM KŘEČOVÝCH ŽILKaštanová mast je přípravek na kůži pro osoby s výskytem křečových žil. Jírovec maďal je poměrně mladou léčivkou. Na našem území se objevila až koncem 17. století. Účinnými složkami kaštanu jsou aescin, aesculin, flavonoidní glykosidy a třísla. Aescin má zesilující ..

(0)
Objednávky (4)

KAŠTANOVÝ EXTRAKT - KŘEČOVÉ ŽÍLY A HEMEROIDY - KLOUBY - LIHOVÉ BYLINNÉ MAZÁNÍ - TOPVET - 100ml

85,00 Kč

KAŠTANOVÝ EXTRAKT - KŘEČOVÉ ŽÍLY A HEMEROIDY - BYLINNÉ LIHOVÉ MAZÁNÍ - AUBURN EXTRAKT - 100mlkřečové žílyhemeroidy, hemoroidymasážecévy, cévní stěny, pružnost cévní stěnyKAŠTANOVÝ EXTRAKT - AUBURN EXTRAKTBylinný extrakt určený na podrážděnou kůži v oblasti křečových žil nebo hemoroidů. Jírovec maďal je poměrně mladou léčivkou. Na našem území s..

(0)
Objednávky (0)

KAŠTANOVÝ MASÁŽNÍ GEL - 250ml

95,00 Kč

Kaštanový gel – Aesculus Hippocastanum (jírovec maďal) - pro osoby s výskytem křečových žil Gaštanový gel - pre osoby s výskytom kŕčových žíl Masážní přípravek na kůži pro osoby s výskytem křečových žil. Jírovec maďal je poměrně mladou léčivkou. Na našem území se objevila až koncem 17. století. Účinnými složkami kaštanu jsou aescin, aesculi..

Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)
TOPlist