Jasmín květ

(0)
Objednávky (8)

JASMÍN KVĚT - 100g

150,00 Kč

JASMÍN KVĚT - 100gJasmínové květy (Mo-li-chua) se od pradávna užívají k povzbuzení smyslů, zlepšení nálady a sebevědomí, jasmín se dokonce užíval i jako afrodiziakum. Do Evropy byl dovezen z Číny v 16.století. Jasmínové květy se dle tradičního lidového léčitelství často přidávají do čajových směsí, nejčastěji do zeleného čaje. Omamná vůně jas..

(0)
Objednávky (1)

JASMÍN KVĚT - 50g

79,00 Kč

JASMÍN KVĚT - 50gJasmínové květy (Mo-li-chua) se od pradávna užívají k povzbuzení smyslů, zlepšení nálady a sebevědomí, jasmín se dokonce užíval i jako afrodiziakum. Do Evropy byl dovezen z Číny v 16.století. Jasmínové květy se dle tradičního lidového léčitelství často přidávají do čajových směsí, nejčastěji do zeleného čaje. Omamná vůně jasm..

(0)
Objednávky (1)

ROOIBOS S JASMÍNOVÝMI KVĚTY - 100g

69,00 Kč

ROOIBOS S JASMÍNOVÝMI KVĚTY - 100gRooibosRooibos medový má příjemnou medovou chuť a chutná dobře, jak teplý, tak vychlazený. Jasmínové květy se užívají k dochucování čajových směsí.NÁVOD K POUŽITÍ:1 vrchovatá lžička na ¼ l vroucí vody, louhovat několik minutBez umělých přísad a aromat!Složení:medový rooibos, jasmínové květyBalení: 100gRooibos pochá..

(0)
Objednávky (0)

ROOIBOS S JASMÍNOVÝMI KVĚTY - 200g

119,00 Kč

ROOIBOS S JASMÍNOVÝMI KVĚTY - 200gRooibosRooibos medový má příjemnou medovou chuť a chutná dobře, jak teplý, tak vychlazený. Jasmínové květy se užívají k dochucování čajových směsí.NÁVOD K POUŽITÍ:1 vrchovatá lžička na ¼ l vroucí vody, louhovat několik minutBez umělých přísad a aromat!Složení:medový rooibos, jasmínové květyBalení: 200gRooibos pochá..

(0)
Objednávky (0)

ZELENÝ ČAJ S JASMÍNEM - 100g

92,00 Kč

JASMÍNOVÝ ČAJ - ZELENÝ ČAJ GUNPOWDER S JASMÍNOVÝMI KVĚTY - 100g Zelený čaj Gun Powder s vysokým obsahem jasmínových květů (7,5%). Výborná chuť. Zelený čaj je obecně známý svými detoxikačními, stimulačními a povzbuzujícími účinky. Zelený čaj je dále v lidovém léčitelství známý tím, že napomáhá trávení, čímž urychluje metabolismus, uklidňuj..

(0)
Objednávky (1)

ZELENÝ ČAJ S JASMÍNEM - 200g

129,00 Kč

JASMÍNOVÝ ČAJ - ZELENÝ ČAJ GUNPOWDER S JASMÍNOVÝMI KVĚTY - 200g Zelený čaj Gun Powder s vysokým obsahem jasmínových květů (7,5%). Výborná chuť. Zelený čaj je obecně známý svými detoxikačními, stimulačními a povzbuzujícími účinky. Zelený čaj je dále v lidovém léčitelství známý tím, že napomáhá trávení, čímž urychluje metabolismus, uklidňuj..

(0)
Objednávky (0)

ZELENÝ ČAJ S JASMÍNEM - 50g

55,00 Kč

JASMÍNOVÝ ČAJ - ZELENÝ ČAJ GUNPOWDER S JASMÍNOVÝMI KVĚTY - 50g Zelený čaj Gun Powder s vysokým obsahem jasmínových květů (7,5%). Výborná chuť. Zelený čaj je obecně známý svými detoxikačními, stimulačními a povzbuzujícími účinky. Zelený čaj je dále v lidovém léčitelství známý tím, že napomáhá trávení, čímž urychluje metabolismus, uklidňuje..

Zobrazuji 1 až 7 z 7 (celkem stran 1)
TOPlist