Insekticidní účinky


Insekticidní účinky proti hmyzu, odpuzovač hmyzu , vši, komáři, klíšťata, mravenci - vratič květ, eukalypt, šalvěj, hřebíček, tea tre

-24%
(0)
Objednávky (0)

KOALKA - EUKALYPTOVÝ OLEJ - 100% ČISTÝ - 50ml - 1 kus

65,00 Kč 85,00 Kč

KOALKA - EUKALYPTOVÝ OLEJ - 100% ČISTÝ - 50mlEukalyptový olej je přírodní produkt získávaný z listů eukalyptového stromu nejbohatšího na cineol eukalyptus polybractea.POUŽITÍ EUKALYPTOVÝ OLEJ KOALKA:1. Při nachlazení vtírat do pokožky na prsou a na zádech.2. Při únavě svalů vetřít do pokožky na postižené místo.3. Pro osvěžení pokožky přidat do koup..

(0)
Objednávky (0)

CITRÓN - PŘÍRODNÍ ROSTLINNÁ SILICE - 10ml - V.GREŠÍK

73,00 Kč

CITRÓN - PŘÍRODNÍ ROSTLINNÁ SILICE - 10mlCitrus limonumV aromaterapii se traduje, že citrónová silice posiluje sebevědomí, obranyschopnost, reakční a koncentrační schopnost, osvěžuje. Koncentrovaná, čistá přírodní silice určená pro aromaterapii.Citrónová silice dle aromaterapeutů zvyšuje koncentraci, soustředění a duševní aktivitu, zlepšuje do..

(0)
Objednávky (0)

EUKALYPT - PŘÍRODNÍ ROSTLINNÁ SILICE - 10ml - V.GREŠÍK

54,00 Kč

EUKALYPT - PŘÍRODNÍ ROSTLINNÁ SILICE - 10ml - V.GREŠÍKEucalyptus globulus Působí antisepticky, uvolňuje hleny, proti herpesvirům. Pro inhalaci se používá v dávce 10 - 20 kapek na cca 500 ml horké vody, inhalace se provádí 2 - 3 x denně. Možné též použití do aromalampy.  Listy blahovičníku (euakalyptové listy) obsahují silici, k..

(0)
Objednávky (3)

LEVANDULE - PŘÍRODNÍ ROSTLINNÁ SILICE - 10ml - V.GREŠÍK

88,00 Kč

LEVANDULE - PŘÍRODNÍ ROSTLINNÁ SILICE - 10ml - V.GREŠÍKLavandula officinalis Uklidňuje, působí antidepresivně, projasňuje myšlenky. Koncentrovaná, čistá přírodní silice určená pro aromaterapii.Levandule se užívá na masáž při bolesti hlavy - při migrénách (nanáší se na spánky, nebo se s ní masíruje pokožka hlavy). S úspěchem se využívá při ..

(0)
Objednávky (1)

SKOŘICE KŮRA - PŘÍRODNÍ ROSTLINNÁ SILICE - 10ml - V.GREŠÍK

91,00 Kč

SKOŘICE KŮRA - PŘÍRODNÍ ROSTLINNÁ SILICE - 10ml - V.GREŠÍKCinnamomum ceylanicumPůsobí antisepticky, zahřívá, navozuje sváteční atmosféru. Koncentrovaná, čistá přírodní silice určená pro aromaterapii. Skořice podle aromaterapie upravuje chuť k jídlu, působí stimulačně a afrodiziakálně. Silice při celkové masáži uvolňuje křeče, zabraňuje po..

Zobrazuji 1 až 5 z 5 (celkem stran 1)
TOPlist