Echinacea - třapatka - list

(0)
Objednávky (2)

ECHINACEA (TŘAPATKA) SIRUP - FARMÁŘSKÝ - IMUNITA - TOPVET - 320g

99,00 Kč

ECHINACEA (TŘAPATKA) SIRUP - FARMÁŘSKÝ - IMUNITA - TOPVET - 320gTřapatka nachová bylinný sirup - Echinacea purpureaPodpora odolnosti, imunitapodpora odolnosti, vysoce účinný při chřipce a nachlazeníDOPLNĚK STRAVYTřapatka nachová - Echinacea Purpurea je indiánská léčivka, která obsahuje nejvíce aktivních látek v kořeni. Echinacea podporuje správ..

(0)
Objednávky (2)

ECHINACEA - BYLINNÉ KAPKY V.GREŠÍK - 50ml

75,00 Kč

ECHINACEA - BYLINNÉ KAPKY V.GREŠÍKEchinacea zlepšuje obranyschopnost organismu. Kapky jsou výborným prostředkem pro prevenci v období chřipek a při nemocech z nachlazení.V lidovém léčitelství se echinacea používá především pro posílení imunity.Dávkování: 2 x 20 kapek denně nejlépe do sklenky vody, mezi jídly či nalačnoSložení: 10..

(0)
Objednávky (2)

ECHINACEA - TŘAPATKA NACHOVÁ NAŤ - 100g

52,00 Kč

ECHINACEA - TŘAPATKA NACHOVÁ NAŤ - 100gTřapatka nachová (echinacea) pochází ze Severní Ameriky. Má krásné fialové květy a mnozí z vás ji jistě mají na své zahrádce. Je to trvalá, asi 1 m vysoká rostlina. V tradičním lidovém léčitelství se třapatka nachová, dnes spíše nazývaná echinacea používá k posílení imunity a..

(0)
Objednávky (2)

ECHINACEA - TŘAPATKA NACHOVÁ NAŤ - 200g

98,00 Kč

ECHINACEA - TŘAPATKA NACHOVÁ NAŤ - 200gTřapatka nachová (echinacea) pochází ze Severní Ameriky. Má krásné fialové květy a mnozí z vás ji jistě mají na své zahrádce. Je to trvalá, asi 1 m vysoká rostlina. V tradičním lidovém léčitelství se třapatka nachová, dnes spíše nazývaná echinacea používá k posílení imunity a..

(0)
Objednávky (6)

ECHINACEA PURPUREA - BYLINNÉ KAPKY (TINKTURA) NADĚJE - 50 ml

99,00 Kč

ECHINACEA PURPUREA - BYLINNÉ KAPKY (TINKTURA) NADĚJE - 50 mlEchinacea se v lidovém léčitelství se užívá především na imunitu, říká se, že posiluje obranyschopnost organismu, dále se v lidovém léčitelství užívá na lymfatické potíže, zánětlivé procesy, křečové žíly, hemoroidy, aterosklerózuDoporučené dávkování: 10 kapek 2x denněObsah balení: 50ml..

Zobrazuji 1 až 5 z 5 (celkem stran 1)
TOPlist