Doprava a způsoby platby za zboží

Kdy dostanu objednané zboží?

Objednávka, u které jste zvolili platbu na dobírku, bude expedována v co možná nejkratším termínu. Objednávka, u které jste zvolili platbu převodem na účet, bude expedována v co možná nejkratším termínu ihned po připsání na náš účet.

Kolik zaplatím za dopravu?

Dopravu zajišťuje kurýrní služba PPL. V brzké době bychom měli nabídnout také Zásilkovnu. Služby České pošty nevyužíváme!

Kurýrní služba PPL - pokud  Vás kurýr nezastihne, může Váš balíček uložit na tzv. Parcel shop, což může být obchod nebo třeba provozovna fitness ve Vašem okolí. Zde si můžete balík v jejich pracovní době vyzvednout. Je rovněž možné domluvit si s kurýrem jiný termín nebo adresu doručení. Vždy Vám přijde info SMS a e-mailem.

Jsou ještě další podmínky doručování? 

Po 16. hodině a o víkendu se doručuje jen ve větších městech - v Praze, Brně a v Ostravě. Pokud nejste během dne doma, nechte si raději zaslat balíček do práce. V brzké době bude možno označit zájem o sobotní doručení přímo v objednávce


Doručení zboží na Slovensko

Podmínky dodání

Podklady pro platbu ze Slovenska nebo v eurech použijte výhradně tento účet:

FIO BANKA: 2600780409/2010

IBAN: CZ3120100000002600780409

swift/bic: FIOBCZPPXXX

účet je vedený v eurech

poštovné/doběrečné: 180 Kč

  -    Objednávku je nutné uhradit předem na náš účet

  -    Po připsání platby bude vaše objednávka ihned expedována

  -    Dobírka na Slovensko v současné době není možná

     Další důležité informace

     Odesláním objednávky souhlasíte s obchodními podmínkami a uzavíráte závaznou kupní smlouvu s Bylinářství Maya.

     Dovolujeme si Vás informovat, že s účinností platnosti nového občanského zákoníku č. 90/2012 s platností od 1.1.2014 máte možnost odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží. Je ale nutné písemně (e-mailem) informovat prodávajícího BYLINKY MAYA o odstoupení od smlouvy. Zboží je nutné zaslat v neporušeném stavu na naši adresu. Náklady na dopravu zboží (nikoliv balné) při odstoupení od smlouvy ze strany kupujícho hradí kupující. Objednávku je možné také zrušit bez udání důvodu do doby odeslání zboží, než vzniknou náklady na poštovné. O odeslání zboží jste vždy informování e-mailem a SMS prostřednictvím dopravní služby PPL. Jakmile bylo zboží z naší strany již odesláno a objednávka nebyla tedy včas zrušena, náhrada poštovného je vždy na straně kupujícího.

     V případě oprávněné reklamace hradí poštovné v celkové výši prodávající.

     Při záměrném nepřevzetí zboží Vám bude naúčtováno poštovné dle sazebníku PPL (dopravné), které je nutné uhradit na náš účet do 14 dnů po výzvě. Přesné znění obchodních podmínek najdete na www.bylinky-maya.cz/smluvni-podminky

     Ochrana osobních údajů

     Kupující souhlasí se zpracováním těchto svých osobních údajů: jméno a příjmení, adresa bydliště, identifikační číslo, daňové identifikační číslo, adresa elektronické pošty, telefonní číslo a zdravotní informace o své osobě či o osobách kupujícímu blízkých, dále společně vše jen jako „osobní údaje"

     Odesláním objednávky souhlasíte s obchodními podmínkami a uzavíráte závaznou kupní smlouvu s Bylinářství Maya.

     Kupující souhlasí se zpracováním těchto svých osobních údajů: jméno a příjmení, adresa bydliště, identifikační číslo, daňové identifikační číslo, adresa elektronické pošty, telefonní číslo a případné jím dobrovolně zaslané zdravotní informace o své osobě či o osobách kupujícímu blízkých, dále společně vše dále označené jen jako „osobní údaje"

     Kupující souhlasí se zpracováním osobních údajů prodávajícím, a to pro účely realizace práv a povinností z kupní smlouvy a pro účely zasílání informací a obchodních sdělení prodávajícímu.


     Platby za objednávky

     Dobírka

     Balíček vám bude předaný dopravcem a cenu za zboží a dopravné uhradíte přímo na místě kurýrovi.

     Platba předem

     Zboží uhradíte předem na náš účet číslo: 670100-2212013080 /6210 vedený u Mbank. Balíček expedujeme ihned po připsání platby. Kurýr vám předá balíček a samozřejmě již nic neplatíte.

     Osobní odběr

     Osobní odběr je možný na adrese: Chotýšany 42, 257 28 Chotýšany. Odběr je možný pouze po úhradě zboží PŘEDEM NA NÁŠ ÚČET! Nepřijímáme platby v hotovosti. Děkujeme za pochopení.


     TOPlist