CHOLESTAN - bylinkový čaj 200g

CHOLESTAN - bylinkový čaj 200g

0 recenzí Objednávky (4)
240,00 Kč
Bez DPH 208,70 Kč
Dodavatelé Bylinky Maya
Kód výrobku: Bylinné čaje
Dostupnost: Na skladě

OverView

Bylinková čajová směs 

Bylinková čajová směs CHOLESTAN z pečlivě namíchaných bylinel. Rozrazil je v lidovém léčitelství tradiční bylinkou užívanou při potížích se zvýšenou hladinou cholesteroluDle tradičního lidového léčitelství se pýr používá pro vysoký obsah slizu jako podpůrný prostředek při narušených stěnách žaludku, dvanácterníku a střev, na látkovou výměnu, krevním oběhu i při zvýšené hladině cholesterolu. 

Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud uděláte vždy po 4 týdnech na týden pauzu, aby mohly bylinky opět po pauze účinně působit. Aby bylinková kúra přinesla konkrétní výsledky, je vhodné pít bylinkový čaj delší dobu. Může jít zhruba o několik měsíců dle konkrétních potíží a jejich trvání. Obecně by se dalo říci, že kolik roků potíže trvají, tolik měsíců může být nutné bylinky pít. Můžete kombinovat s jinými bylinkovými čaji.

Obsah balení: 200g - při uvedeném dávkování postačí zhruba na 1 měsíc

Návod k užívání: Jednoduchá příprava - 1 polévkovou lžíci bylinkové směsi přelijte vroucí vodou a nechte louhovat cca 8-10 minut, poté sceďte. Bylinkový čaj se popíjí 2-4 x denně teplý po doušcích. Při kombinaci s jinými bylinkovými čaji pijte CHOLESTAN  2x denně a další bylinkový čaj také 2x denně. Při samostaném užívání pijte bylinkový čaj CHOLESTAN  až 4x denně. Můžete vyzkoušet kombinaci s bylinným čajem PROČIŠTĚNÍ/DETOXIKACE. Při samostatném užívání je možno pít bylinkový čaj ADAPTAN 3-4x denně. Čaj můžete případně dosladit medem, hroznovým nebo třtinovým cukrem. Med kupujte pouze od včelaře, ne ze supermarketu :) V případě potřeby si můžete bylinný čaj připravit do termosky, a vzít s sebou do práce, na výlet, nebo nachystat dětem s sebou do školy. Dodržujte pitný režim!

Podívejte se na doporučenou úpravu jídelníčku během užívání bylinek.


vhodný k užívání v kombinaci s ostatními bylinkovými čaji


SLOŽENÍ BYLINKOVÉHO ČAJE CHOLESTAN:

borůvka nať, rozrazil nať, zelený čaj Gun powder, citrónová tráva nať, meduňka nať, komonice nať, přeslička nať, ořešák list, řepík nať, čekanka nať, pýr nať


možno kombinovat s čajem PROČIŠTĚNÍ/DETOXIKACE - obsahuje česnek medvědí, který se v lidovém léčitelství také užívá při vyšší hladině cholesterolu


Tradiční použití bylinek v lidovém léčitelství najdete zde: herbář léčivých rostlin


DOBRÝ TIP: Při zvýšené hladině cholesterolu je nutné vynechat tuky a dávat přednost rostlinným olejům. Podpůrným prostředkem může být užívání lněného semínka, lecitinu v tabletách, pivovarských kvasnic, denně sníst 1-2 jablka, loupanou slunečnici během dne, česnek (2-3 stroužky denně, nebo 4 tablety denně), z minerálních vod pít pouze Magnézii (ostatní mohou působit usazování soli na cévních stěnách).


Dle nových nařízení EU č.1924/2006 nelze u bylinek uvádět žádná výživová a zdravotní tvrzení, která neschválila Rada EU. Doporučujeme Vám, abyste si více informací o bylinkách sami našli ve volně dostupných zdrojích internetu.


Veškeré informace zde uváděné pocházejí z tradičních lidových zdrojů (herbáře, bylináře, knihy o bylinkách, rady léčitelů, bylinné receptáře apod.)


Pro přesné používání léčivých bylinek na Vaše konkrétní potíže se vždy poraďte se svým lékařem!!!


Tradiční použití bylinek v lidovém léčitelství najdete zde: herbář léčivých rostlin


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
TOPlist