Černý čaj

(0)
Objednávky (0)

ČERNÝ ČAJ CEJLONSKÝ - 200g

80,00 Kč

ČERNÝ ČAJ CEJLONSKÝ - 200gČerný čaj se vyrábí z lístků čajovníku Camellia Sinensis a pochází z Číny. Vyrábí se stejně jako např. čaje zelené, ale prochází delší fermentací. Díky tomu má silnější vůni a výraznější chuť. Černý čaj obsahuje velké množství látek, které ovlivňují jeho chuť, vůni, barvu a působení na organismus. Mezi nejvýznamnější ..

(0)
Objednávky (0)

EARL GREY - ČERNÝ ČAJ S BERGAMOTOVOU SILICÍ - 100g

55,00 Kč

EARL GREY - ČERNÝ ČAJ S BERGAMOTOVOU SILICÍ - 100gČerný čaj se vyrábí z lístků čajovníku Camellia Sinensis a pochází z Číny. Vyrábí se stejně jako např. čaje zelené, ale prochází delší fermentací. Díky tomu má silnější vůni a výraznější chuť. Černý čaj obsahuje velké množství látek, které ovlivňují jeho chuť, vůni, barvu a působení na organism..

(0)
Objednávky (0)

EARL GREY - ČERNÝ ČAJ S BERGAMOTOVOU SILICÍ - 200g

104,00 Kč

EARL GREY - ČERNÝ ČAJ S BERGAMOTOVOU SILICÍ - 200gČerný čaj se vyrábí z lístků čajovníku Camellia Sinensis a pochází z Číny. Vyrábí se stejně jako např. čaje zelené, ale prochází delší fermentací. Díky tomu má silnější vůni a výraznější chuť. Černý čaj obsahuje velké množství látek, které ovlivňují jeho chuť, vůni, barvu a působení na organism..

(0)
Objednávky (1)

YOGI - MASALA - ČAJOVÉ KOŘENÍ - 50g

95,00 Kč

YOGI - MASALA - ČAJOVÉ KOŘENÍ - 50gMasala je tradiční směs koření používaná v Indii pro přípravu černého čaje s mlékem. Má typickou kořeněnou, pikantní chuť. Krásně voní. V zimě zahřeje (obsahuje zázvor, pepř), v létě osvěží (může se pít i vychlazený). Čaj masala je velice chutný a netypický pro naši krajinu, i když lze běžně sehnat v čaj..

Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)
TOPlist