Černý bez květ

(0)
Objednávky (3)

ČERNÝ BEZ - KVĚT ČERNÉHO BEZU - 100g

60,95 Kč

ČERNÝ BEZ - KVĚT ČERNÉHO BEZU - 100gKvěty černého bezu se dle tradičního lidového léčitelství používají jako potopudný prostředek při nachlazení, jako močopudný prostředek a ke zvýšení tvorby mléka u kojících žen. Jako léčivá rostlina nemá černý bez v lidovém léčitelství konkurenci. Je osvědčeným lidovým prostředk..

(0)
Objednávky (15)

ČERNÝ BEZ - KVĚT ČERNÉHO BEZU - 200g

120,75 Kč

ČERNÝ BEZ - KVĚT ČERNÉHO BEZU - 200gKvěty černého bezu se dle tradičního lidového léčitelství používají jako potopudný prostředek při nachlazení, jako močopudný prostředek a ke zvýšení tvorby mléka u kojících žen. Jako léčivá rostlina nemá černý bez v lidovém léčitelství konkurenci. Je osvědčeným lidovým prostředk..

(0)
Objednávky (0)

ČERNÝ BEZ - KVĚT ČERNÉHO BEZU - 50g

34,50 Kč

ČERNÝ BEZ - KVĚT ČERNÉHO BEZU - 50gKvěty černého bezu se dle tradičního lidového léčitelství používají jako potopudný prostředek při nachlazení, jako močopudný prostředek a ke zvýšení tvorby mléka u kojících žen. Jako léčivá rostlina nemá černý bez v lidovém léčitelství konkurenci. Je osvědčeným lidovým prostředke..

(0)
Objednávky (2)

ČERNÝ BEZ SIRUP - FARMÁŘSKÝ - CHŘIPKA, NACHLAZENÍ - TOPVET - 320g

99,00 Kč

ČERNÝ BEZ SIRUP - FARMÁŘSKÝ - CHŘIPKA, NACHLAZENÍ - TOPVET - 320gČerný bez bylinný sirup - Farmářský ve skleChřipka, nachlazení, odkašláváníDOPLNĚK STRAVYČerný bez: Květ a plod černého bezu: je bohatý na taniny, draselné soli, flavonoidy, fenolické soli, antokyanidy, kyselinu listovou a vitaminy A, B, C.  Černý bez je bohatým zdrojem ant..

Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)
TOPlist