Paměť/Koncentrace

(0)
Objednávky (0)

ELEUTHEROKOK (VŠEHOJ, SIBIŘSKÝ ŽENŠEN) - BYLINNÉ KAPKY V.GREŠÍK - 50ml

70,00 Kč

ELEUTHEROKOK (VŠEHOJ, SIBIŘSKÝ ŽENŠEN) - BYLINNÉ KAPKY V.GREŠÍK - 50mlEleutherokok se řadí mezi harmonizátory a adaptogeny. Působí příznivě na kognitivní a duševní výkonnost. Dávkování:2 x 20 kapek denně nejlépe do sklenky vody, mezi jídly či nalačnoSložení: 10% výluh z kořene eleutherokoku ve 40% lihu Bylinné kapky jsou vyrobeny z k..

(0)
Objednávky (1)

GINKO (JINAN DVOULALOČNÝ) - BYLINNÉ KAPKY V. GREŠÍK - 50ml

70,00 Kč

GINKO (JINAN DVOULALOČNÝ) - BYLINNÉ KAPKY V. GREŠÍK - 50mlGinkgo působí příznivě na periferní oběhový systém. Dávkování: 2 x 20 kapek denně nejlépe do sklenky vody, mezi jídly či nalačnoSložení: 10% výtažek z listu ginkga ve 40% lihu SUŠENÉ GINKGO KOUPÍTE ZDE:Bylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a velejemného lihu. Vyznačují se ..

(0)
Objednávky (0)

GUARANA - BYLINNÉ KAPKY V.GREŠÍK - 50ml

72,00 Kč

GUARANA BYLINNÉ KAPKY V.GREŠÍKGuarana působí příznivě při psychickém a fyzickém vypětí. Stimuluje mozkovou činnost, přispívá k lepší kondici. Obsahuje kofein.Dávkování: 2 x 20 kapek denně nejlépe do sklenky vodySložení: 10% výtažek ze semene guarany ve 40% lihuBylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a velejemného lihu. Vyznačují se vyso..

(0)
Objednávky (6)

PAMĚŤ/KONCENTRACE- bylinkový čaj 200g

240,00 Kč

Bylinková čajová směs PAMĚŤ/KONCENTRACE z pečlivě vybraných a namíchaných bylinek. V tradičním lidovém léčitelství se gingko biloba (jinan dvoulaločný) přisuzuje mnoho zajímavých vlastností, říká se, že zlepšuje paměť, zvyšuje mozkovou činnost, zabraňuje vzniku sraženin, odstraňuje pocity únavy, zlepšuje prokrvení končetin, urychluje hojení ran..

-29%
(0)
Objednávky (1)

PAMĚŤ/KONCENTRACE- bylinkový čaj 200g - SPOTŘEBA 9/2019

170,00 Kč 240,00 Kč

SPOTŘEBA 9/2019Bylinková čajová směs PAMĚŤ/KONCENTRACE z pečlivě vybraných a namíchaných bylinek. V tradičním lidovém léčitelství se gingko biloba (jinan dvoulaločný) přisuzuje mnoho zajímavých vlastností, říká se, že zlepšuje paměť, zvyšuje mozkovou činnost, zabraňuje vzniku sraženin, odstraňuje pocity únavy, zlepšuje prokrvení končetin, urych..

(0)
Objednávky (0)

RHODIOLA - BYLINNÉ KAPKY V.GREŠÍK - 50ml

81,00 Kč

RHODIOLA - BYLINNÉ KAPKY V.GREŠÍKRhodiola pozitivně ovlivňuje sexuální funkce, povzbuzuje tělo i ducha.V tradičním lidovém léčitelství se rhodiola - rozchodnice růžová - užívá také proti únavě, stresu, úzkosti a na posílení imunity. Sušenou rhodiolu (rozchodnice růžová) koupíte zdeDávkování: 2 x 20 kapek denně nejlépe do sklenky vodySložení:10%..

Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)
TOPlist