Orel

(0)
Objednávky (2)

ČERNÝ RYBÍZ - BYLINNÉ KAPKY (TINKTURA) - NADĚJE - GEMMOTERAPIE - 50ml

139,00 Kč

ČERNÝ RYBÍZ  - BYLINNÉ KAPKY (TINKTURA) - NADĚJE - GEMMOTERAPIE - 50mlObsahuje výtažek z pupenů černého rybízu ve 40% alkoholu. Případný zákal není na závadu.Černý rybíz se v tradičním lidovém léčitelství používá pro harmonizaci žláz s vnitřní sekrecí (endokrinní žlázy), dýchacích cest, pro zlepšení stavu kůže, obranyschopnost organismu (imuni..

(0)
Objednávky (1)

OREL - bylinkový čaj 200g

240,00 Kč

Bylinková čajová směs OREL namíchaná z pečlivě vybraných bylinek. Dle tradičního lidového léčitelství se přeslička, mateřídouška, divizna a mateřídouška užívá na odhlenění, šalvěj se užívá při bolestech v krku a na kloktání, měsíček dle tradičního lidového léčitelství čistí krev. Třezalce se v lidovém léčitelství přisuzují protizánětlivé účinky a j..

(0)
Objednávky (1)

ŠIŠÁK BAJKALSKÝ TINKTURA - BYLINNÉ KAPKY - 50ml - TOPVET

76,00 Kč

ŠIŠÁK TINKTURA - BYLINNÉ KAPKY - 50ml - TOPVETŠišákbajkalský - bylinný lihový extraktScutelaria baicalensisVhodné na příznaky:poruchy spánku, deprese, kloubyŠišák: je v přírodní medicíně používaný již více než 2000 let. Přispívá k normální činnosti nervové soustavy. Chrání před oxidativním stresem. Přispívá k normální psyc..

Zobrazuji 1 až 3 z 3 (celkem stran 1)
TOPlist