Miminko/Podpora otěhotnění

(0)
Objednávky (3)

KONTRYHEL ŽLUTOZELENÝ - BYLINNÝ LIHOVÝ EXTRAKT - TOPVET - 50ml

65,00 Kč

KONTRYHEL ŽLUTOZELENÝ - BYLINNÝ LIHOVÝ EXTRAKT - TOPVET - 50mlKontryhel žlutozelený - bylinný lihový extraktAlchemilla xanthochloraŽenské potíže, průjmyKontryhel je tradičně používaný ke zklidnění bolestivé menstruace, ke zmírnění klimakterických obtíží a k tlumení krvácení při menstruaci. Kontryhel je rovněž doporučován při průjmech a křečíc..

(0)
Objednávky (3)

MIMINKO/PODPORA OTĚHOTNĚNÍ - bylinkový čaj 200g

240,00 Kč

Bylinková čajová směs MIMINKO/PODPORA OTĚHOTNĚNÍ z pečlivě namíchaných bylinek. Podpůrný bylinkový čaj pro ženy, které touží mít miminko. Dle tradičního lidového léčitelství a také dle rad rakouské bylinářky českého původu Marie Treben je vhodné, aby žena, která opakovaně prodělala potraty, pila kontryhel a řebříček. Nejlepších výsledků..

(0)
Objednávky (0)

SHATAVARIHILLS - AJURVÉDSKÉ BYLINNÉ KAPSLE - 60 KS - HEMANN

239,00 Kč

SHATAVARI (ŠATAVARI, ASPARAGUS) - ajurvédské bylinné kapsle SHATAVARIHILLSSHATAVARIHILLS 60 kapslíChřest hroznovitý (Asparagus racemosus) kořenŠatavari - v ajurvédě je Šatavari nazývána jako královna bylin pro ženy (aneb "ta, která má sto manželů" = je schopna reprodukovat tisíce zdravých vajíček - díky obsahu fytoestrogenů)pro hormonální rovnováhu..

Zobrazuji 1 až 3 z 3 (celkem stran 1)
TOPlist