Klidné nervy/Klidný spánek

(0)
Objednávky (1)

BALDRIÁNSKÉ KAPKY - KOZLÍK LÉKAŘSKÝ - 100ml - TOPVET

135,00 Kč

BALDRIÁNSKÉ KAPKY - KOZLÍK LÉKAŘSKÝ - 100ml - TOPVETpři srdečních neurózách, nervovém vyčerpání, migrénách a nespavostiporuchy spánku, nespavost, depreseKozlík lékařský - bylinný lihový extraktValeriana OfficinalisKozlík lékařský: stres, nervozita a poruchy spánku mohou být vyvolávající činitelé vážných onemocnění.Přispívá ke klidnému a sp..

(0)
Objednávky (5)

DEPRESE - BYLINNÁ SMĚS - 60 KAPSLÍ - BIOVITALITY

188,00 Kč

DEPRESE - BYLINNÁ SMĚS - 60 KAPSLÍ - BIOVITALITYBylinný komplex slouží pro duševní i psychickou pohoduDEPRESE – BYLINNÁ SMĚSBiovitality - pharmalineDoplněk stravy / Výživový doplnokBylinný komplex slouží pro duševní i psychickou pohodu. Bylinný komplex je bohatý na vitamíny, minerály a další cenné látky, které jsou doporučovány při nervozitě ..

(0)
Objednávky (4)

KLIDNÉ NERVY/KLIDNÝ SPÁNEK - bylinkový čaj 200g

240,00 Kč

KLIDNÉ NERVY / KLIDNÝ SPÁNEK - bylinkový čaj 200gBylinková čajová směs KLIDNÉ NERVY/KLIDNÝ SPÁNEK je vhodná k užívání nejen před spaním, ale také dne pro celkové zklidnění. Dle tradičního lidového léčitelství je třezalka vhodná pro nervové obtíže všeho druhu, pro zklidnění a klidný spánek, mateřídouška se dle tradičního léčitelství užívá při ne..

(0)
Objednávky (5)

KOZLÍK LÉKAŘSKÝ (VALERIANA) - BYLINNÉ KAPKY (TINKTURA) - NADĚJE - 50ml

105,00 Kč

KOZLÍK LÉKAŘSKÝ (VALERIANA) - BYLINNÉ KAPKY (TINKTURA) - NADĚJE - 50mlKozlík lékařský – tato trvalka má přiznivý vliv na harmonizaci celého nervového systému, působí jako sedativum, tlumí stavy vzrušení, nervozity a duševního napětíObsahuje výtažek z kozlíku lékařského ve 40% alkoholu (1:3). Případný zákal není na závadu.Doporučené dávkování: po pr..

(0)
Objednávky (1)

KOZLÍK LÉKAŘSKÝ - BYLINNÉ KAPSLE - 60 KS - TOPVET

169,00 Kč

KOZLÍK LÉKAŘSKÝ - VALERIANA ("BALDRIÁN") - BYLINNÝ EXTRAKT 60ks - TOPVETKozlík lékařský bylinný extrakt - Valeriana officinalisNERVOZITA A NESPAVOSTKozlík lékařský: Stres, nervozita a poruchy spánku mohou být vyvolávajícími činiteli vážných onemocnění. Kozlík přispívá ke klidnému a spokojenému spánku. Pomáhá udržet dobré kognitivní funkce a duševní..

(0)
Objednávky (0)

RHODIOLA - BYLINNÉ KAPKY V.GREŠÍK - 50ml

81,00 Kč

RHODIOLA - BYLINNÉ KAPKY V.GREŠÍKRhodiola pozitivně ovlivňuje sexuální funkce, povzbuzuje tělo i ducha.V tradičním lidovém léčitelství se rhodiola - rozchodnice růžová - užívá také proti únavě, stresu, úzkosti a na posílení imunity. Sušenou rhodiolu (rozchodnice růžová) koupíte zdeDávkování: 2 x 20 kapek denně nejlépe do sklenky vodySložení:10%..

(0)
Objednávky (3)

ŠIŠÁK BAJKALSKÝ TINKTURA - BYLINNÉ KAPKY - 50ml - TOPVET

76,00 Kč

ŠIŠÁK TINKTURA - BYLINNÉ KAPKY - 50ml - TOPVETŠišákbajkalský - bylinný lihový extraktScutelaria baicalensisVhodné na příznaky:poruchy spánku, deprese, kloubyŠišák: je v přírodní medicíně používaný již více než 2000 let. Přispívá k normální činnosti nervové soustavy. Chrání před oxidativním stresem. Přispívá k normální psyc..

(0)
Objednávky (1)

SPÁNEK - BYLINNÉ KAPSLE - 60 KS - TOPVET

188,00 Kč

BYLINNÉ KAPSLE SPÁNEK - 60ks - TOPVETSPÁNEK – BYLINNÁ SMĚSBiovitality - pharmalineDoplněk stravy / Výživový doplnokBylinný komplex slouží k navození klidného a plnohodnotného spánku. Kvalitní spánek je nutný k dosažení plnohodnotné kvality života. Bylinný komplex je bohatý na vitamíny, minerály a další cenné látky, které slouží ke zklidnění..

(0)
Objednávky (0)

SPÁNEK - BYLINNÝ LIHOVÝ EXTRAKT - 50ml - BIOVITALITY

123,00 Kč

BYLINNÉ KAPKY (TINKTURA) - BYLINNÁ SMĚS SPÁNEK  - BYLINNÝ LIHOVÝ EXTRAKT - 50ml - BIOVITALITYBiovitality - pharmalineDoplněk stravy / Výživový doplnokBylinný komplex slouží k navození klidného a plnohodnotného spánku. Kvalitní spánek je nutný k dosažení plnohodnotné kvality života. Bylinný komplex je bohatý na vitamíny, minerály a další ..

Zobrazuji 1 až 9 z 9 (celkem stran 1)
TOPlist