Hormonální rovnováha

(0)
Objednávky (0)

KOKOŠKA PASTUŠÍ TOBOLKA - BYLINNÉ KAPKY V.GREŠÍK - 50ml

64,00 Kč

KOKOŠKA PASTUŠÍ TOBOLKA - BYLINNÉ KAPKY V.GREŠÍKKokoška pastuší tobolka působí příznivě na stav cév i močových cest. Osvědčuje se také při dlouhotrvající menstruaci.V lidovém léčitelství se tinktura z kokošky používá také k masáži tříselné a pupeční kýly.Dávkování: 2 x 20 kapek denně nejlépe do sklenky vody, mezi jídly či nalačnoSložení: 10% výtaže..

(0)
Objednávky (1)

YUCCA (JUKA) SHIDIGERA - 120 KAPSLÍ - 98,5% - HEMANN

499,00 Kč

YUCCA (JUKA) SHIDIGERA 120 KAPSLÍ - 98,5% HEMANNYUCCA shidigera obsahuje saponin, který se v lidském organismu mění na neškodný sapogenin. Ten se chová jako přírodní mýdlo, které čistí následky stravovacích zlozvyků současné generace. Produkt je vhodný pro vegetariány a vegany. YUCCA shidigera napomáhá&nb..

(0)
Objednávky (15)

HORMONÁLNÍ ROVNOVÁHA - bylinkový čaj 200g

240,00 Kč

Bylinková čajová směs HORMONÁLNÍ ROVNOVÁHA je pečlivě namíchaná směs ženských bylinek. Dle tradičního lidového léčitelství kotvičník zemní příznivě ovlivňuje hladinu hormonů - testosteronů u mužů a estrogenů u žen. Kokoška pastuší tobolka se v lidovém léčitelství tradičně užívá při potížích s vysokým, ale i nízkým tlakem, a dále také při nepravidel..

Zobrazuji 1 až 3 z 3 (celkem stran 1)
TOPlist