Hemero

(0)
Objednávky (3)

DUBOVÁ KŮRA - MASÁŽNÍ GEL - 250ml

95,00 Kč

DUBOVÁ KŮRA - MASÁŽNÍ GEL - 250ml + TOPVEThemeroidyekzémotokyDubová kůra gel – Quercus RoburMasážní gel Dubová kůra na kůži při hemeroidechGel s obsahem výtažku dubové kůry má zklidňující účinky na kůži při hemeroidech. S úspěchem se užívá při nadměrném pocení nohou. Patří mezi tradiční a osvědčenou pomoc při problémech s hemeroidy.   Pou..

(0)
Objednávky (6)

ECHINACEA PURPUREA - BYLINNÉ KAPKY (TINKTURA) NADĚJE - 50 ml

99,00 Kč

ECHINACEA PURPUREA - BYLINNÉ KAPKY (TINKTURA) NADĚJE - 50 mlEchinacea se v lidovém léčitelství se užívá především na imunitu, říká se, že posiluje obranyschopnost organismu, dále se v lidovém léčitelství užívá na lymfatické potíže, zánětlivé procesy, křečové žíly, hemoroidy, aterosklerózuDoporučené dávkování: 10 kapek 2x denněObsah balení: 50ml..

(0)
Objednávky (2)

KAŠTANOVÝ EXTRAKT - KŘEČOVÉ ŽÍLY A HEMEROIDY - KLOUBY - LIHOVÉ BYLINNÉ MAZÁNÍ - TOPVET - 100ml

85,00 Kč

KAŠTANOVÝ EXTRAKT - KŘEČOVÉ ŽÍLY A HEMEROIDY - BYLINNÉ LIHOVÉ MAZÁNÍ - AUBURN EXTRAKT - 100mlkřečové žílyhemeroidy, hemoroidymasážecévy, cévní stěny, pružnost cévní stěnyKAŠTANOVÝ EXTRAKT - AUBURN EXTRAKTBylinný extrakt určený na podrážděnou kůži v oblasti křečových žil nebo hemoroidů. Jírovec maďal je poměrně mladou léčivkou. Na našem území s..

(0)
Objednávky (2)

KAŠTANOVÝ OLEJ - 100ml - TOPVET

103,00 Kč

KAŠTANOVÝ OLEJ - 100ml - TOPVETVhodné na příznaky: křečové žíly, hemoroidy, tlumí bolesti kloubů, svalů a vazůKAŠTANOVÝ OLEJ   - AESCULUS HIPPOCASTANUM Strom jírovce byl přivezen do Evropy z Konstantinopole začátkem 17. století.Strom jírovce obsahuje velké množství aescinu a aesculinu, které mají silný venoprotektivní účinek. Aescin..

(0)
Objednávky (5)

HEMERO - bylinkový čaj 200g

240,00 Kč

Bylinková čajová směs HEMERO namíchaný z pečlivě vybraných bylinek. Dle tradičního lidového léčitelství se dubová kůra, heřmánek, přeslička, řebříček a měsíček používají na hemeroidy. Krušina se v lidovém léčitelství využívá při potížích způsobené zácpou. Měsíček a řebříček dle lidového léčitelství čistí krev a pomáhájí při krvácení.Nejlepších..

Zobrazuji 1 až 5 z 5 (celkem stran 1)
TOPlist