Bylinné masti

(0)
Objednávky (1)

ARNIKOVÁ MAST – ARNICA MONTANA – 50ml

79,00 Kč

ARNIKOVÁ MAST – ARNICA MONTANA – TOPVET – 50mlMast s arnikou je vhodná k péči o kůži u osob s otoky nohou při křečových žilách. Arnika horská je tradičně používána při kožních projevech ekzémů nebo v přípravcích na zhmožděniny nebo podlitiny a výrony. Arnika snižuje produkci kožního mazu, proto je vhodná na problematickou pleť. Mast dopor..

(0)
Objednávky (0)

HEŘMÁNKOVÁ MAST – CHAMOMILA RECUTITA - 50ml

79,00 Kč

HEŘMÁNKOVÁ MAST – CHAMOMILA RECUTITAk péči o kůži a regeneraci při hojení zacelených ranHeřmánek je bylinka bohatá na azuleny, bisabololy a polyfenoly. Heřmánek se tradičně používá pro své zklidňující a hojivé účinky. Mast se používá k péči o kůži a regeneraci při hojení zacelených ran, je vhodná k péči o prochlazenou, rozpraska..

(0)
Objednávky (0)

KAFROVÁ MAST - 50ml

79,00 Kč

KAFROVÁ MASTpodporuje prokrvení při revmatických potížích, slouží k místnímu tišení bolestiKafrovník pravý je vždyzelený strom pocházející z jihovýchodní Asie. Získáváme z něj velmi cennou aktivní látku – kafr. Kafr je hojně používaná surovina v kosmetických i farmaceutických přípravcích. Podporuje prokrvení při revmatických pot..

(0)
Objednávky (0)

KAŠTANOVÁ MAST - 50ml

79,00 Kč

KAŠTANOVÁ MAST - 50ml - TOPVETPRO OSOBY S VÝSKYTEM KŘEČOVÝCH ŽILKaštanová mast je přípravek na kůži pro osoby s výskytem křečových žil. Jírovec maďal je poměrně mladou léčivkou. Na našem území se objevila až koncem 17. století. Účinnými složkami kaštanu jsou aescin, aesculin, flavonoidní glykosidy a třísla. Aescin má zesilující ..

(0)
Objednávky (5)

KONOPNÁ MAST - 50ml

89,00 Kč

KONOPNÁ MAST - 50 mllupénka, ekzém, lupyKonopný olej je vhodný k péči o kůži při některých formách ekzémů. Aktivní látky z konopí jsou svými účinky na kůži natolik výjimečné, že se jimi v současné době intenzivně zabývá moderní medicína. Konopný olej udržuje pleť vláčnou, hladkou a elastickou. Za ojedinělou účinností na pleť stojí nenasyc..

(0)
Objednávky (4)

KOSTIVALOVÁ MAST - 50ml

79,00 Kč

KOSTIVALOVÁ MAST - 50mlKostivalová mast - Symphytum OfficinaleKořen kostivalu je bohatý na alantoin. Kostivalová mast má regenerační a hojivé účinky na podrážděnou kůži. Kořen kostivalu je mnoha generacemi prověřený zejména v přípravcích na zhmožděniny, namožené svaly a aplikaci pro lepší hojení ran.Použití: Jemně vtírejte ..

(0)
Objednávky (7)

LEVANDULOVÁ MAST - 50ml

79,00 Kč

LEVANDULOVÁ MAST - 50mlk čištění, regeneraci a zklidnění pokožkyLevandulová mast je přípravek určený k čištění, regeneraci a zklidnění pokožky. V tradiční přírodní medicíně je levandulové aroma velmi úspěšně používáno při nespavosti, nervozitě a nejrůznějších poruchách spánku. V tradiční čínské medicíně se po..

(0)
Objednávky (0)

MĚSÍČKOVÁ MAST - 50ml

79,00 Kč

MĚSÍČKOVÁ MAST - 50mlMĚSÍČKOVÁ MAST - CALENDULA OFFICINALISna špatně se hojící rány a bércové vředy, spáleniny, omrzliny, lupénku, ekzémyMěsíčková mast je univerzální kosmetický přípravek vhodný k širokému použití, zejména pro změkčení a zjemnění zatvrdlé kůže, změkčení tuhých jizev na kůži nebo na opruzeniny. Měsíček lékařský s..

(0)
Objednávky (1)

RAKYTNÍKOVÁ MAST - 50ml

89,00 Kč

RAKYTNÍKOVÁ MAST - 50mlhippohae rhamnoidesPlod rakytníku má významné regenerační vlastnosti, kterých se využívá v přírodní medicíně. Rakytník se používá k podpoře hojení ran. Mast je vhodná na drobné spáleniny a k péči o kůži při různých projevech ekzémů. Jedná se o velmi silný přírodní antioxidant. Stimuluje obnovení poško..

(0)
Objednávky (1)

TYMIÁNOVÁ MAST - 50ml

79,00 Kč

TYMIÁNOVÁ MAST - 50ml k tlumení svědění a urychlení hojení drobných poraněnípři chřipce a nachlazení - aplikace na hrudníkTymián je stálezelený polokeř vyskytující se zejména v západním Středomoří. Tymián obsahuje zejména thymol, carvacrol a cymen. V přírodní medicíně je používán zejména k tlumení svědění a k urychlení hojení drobných por..

Zobrazuji 1 až 10 z 10 (celkem stran 1)
TOPlist