Bylinné kapky

(0)
Objednávky (3)

ANTICHOLEST - BYLINNÉ KAPKY V. GREŠÍK - 50ml

70,00 Kč

ANTICHOLEST - BYLINNÉ KAPKY V. GREŠÍK - 50mlByliny obsažené v kapkách jsou vhodné pro normální stav metabolismu lipidů (cholesterol).Dávkování: 2 x 20 kapek denně nejlépe do sklenky vody, mezi jídly či nalačnoSložení: 10% výtažek ze směsi bylin (kopřiva nať, černý rybíz list, šípek, řepík nať, komonice nať, rozrazil nať, jmelí nať, přeslička na..

(0)
Objednávky (1)

BALDRIÁNSKÉ KAPKY - KOZLÍK LÉKAŘSKÝ - 100ml - TOPVET

135,00 Kč

BALDRIÁNSKÉ KAPKY - KOZLÍK LÉKAŘSKÝ - 100ml - TOPVETpři srdečních neurózách, nervovém vyčerpání, migrénách a nespavostiporuchy spánku, nespavost, depreseKozlík lékařský - bylinný lihový extraktValeriana OfficinalisKozlík lékařský: stres, nervozita a poruchy spánku mohou být vyvolávající činitelé vážných onemocnění.Přispívá ke klidnému a sp..

(0)
Objednávky (0)

BENEDIKT LÉKAŘSKÝ - ČUBET - BYLINNÝ LIHOVÝ EXTRAKT - TOPVET- 50ml

70,00 Kč

BENEDIKT LÉKAŘSKÝ - ČUBET BENEDIKT - BYLINNÝ LIHOVÝ EXTRAKT - 50mlBenedikt lékařský - bylinný lihový extrakt Cnicus benedictus Zažívací potíže, nechutenství Benedikt povzbuzuje vyměšování slin a žaludečních šťáv.Vhodný je při nechutenství a zažívacích obtížích. Povzbuzuje tvorbu a vylučování žluči. V tradiční přírodní medicíně je po..

(0)
Objednávky (0)

CELÍK ZLATOBÝL - BYLINNÉ KAPKY V.GREŠÍK - 50ml

63,00 Kč

CELÍK ZLATOBÝL - BYLINNÉ KAPKY V.GREŠÍK - 50mlCelík zlatobýl působí příznivě na močovou soustavu.Dávkování: 2 x 20 kapek denně nejlépe do sklenky vody, mezi jídly či nalačnoSložení: 10% výtažek z natě celíku zlatobýlu ve 40% lihu Bylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a velejemného lihu. Vyznačují se vysokou koncentrací účinn..

(0)
Objednávky (0)

CELÍK ZLATOBÝL OBECNÝ - BYLINNÝ LIHOVÝ EXTRAKT - 50ml - TOPVET

65,00 Kč

CELÍK ZLATOBÝL OBECNÝ - BYLINNÝ LIHOVÝ EXTRAKT - BYLINNÉ KAPKY - 50ml - TOPVETmočový měchýř, ledvinymočové cesty a kamenyZlatobýl obecný - bylinný lihový extrakt (Celík zlatobýl)Solidago virgaureaMočové cesty a kamenyZlatobýl je v přírodní medicíně používán při onemocněních ledvin a močového měchýře. Komise E doporučuje zlatobýl na kvasink..

(0)
Objednávky (3)

ČESNEK MEDVĚDÍ A ČESNEK SETÝ - BYLINNÉ KAPKY (TINKTURA) NADĚJE - 50 ml

99,00 Kč

ČESNEK MEDVĚDÍ A ČESNEK SETÝ - BYLINNÉ KAPKY (TINKTURA) NADĚJE - 50 mlČesnek pro čistý organismus bez plísní a bakteriíV tradičním lidovém léčitelství se obvykle česnek medvědí a česnek setý užívá k ničení bakterií, virů, plísní, a ke snižení krevní tlaku.Obsahuje výtažek z česneku medvědího a česneku setého ve 40% alkoholu (1:3). Případný zákal ne..

(0)
Objednávky (0)

CÉVNÍ KAPKY - BYLINNÉ KAPKY V.GREŠÍK - 50ml

70,00 Kč

CÉVNÍ KAPKY - BYLINNÉ KAPKY V.GREŠÍK - 50mlByliny obsažené v kapkách jsou vhodné pro normální činnost cévní soustavy.Dávkování: 2 x 20 kapek denně nejlépe do sklenky vody, mezi jídly či nalačnoSložení:10% výtažek ze směsi bylin (vřes nať, měsíček květ, šípek, vrba kůra, jmelí nať, komonice nať, jehlice kořen, přeslička nať, mařinka nať) ve ..

(0)
Objednávky (2)

ČISTÍCÍ BYLINNÉ KAPKY DEVATERO BYLIN V. GREŠÍK - 50ml

70,00 Kč

ČISTÍCÍ BYLINNÉ KAPKY DEVATERO BYLIN V. GREŠÍK - 50mlČistící kapky zlepšují látkovou výměnu a podporují vylučování škodlivých látek z organismu.Dávkování:2 x 20 kapek denně nejlépe do sklenky vody, mezi jídly či nalačnoSložení: 10% výtažek ze směsi bylin (červená řepa, čekanka nať, kopřiva nať, vřes nať, šípek, smetanka list, violka trojbar. na..

(0)
Objednávky (0)

DETOXIKACE + JÁTRA - BYLINNÝ LIHOVÝ EXTRAKT - 50ml - BIOVITALITY

123,00 Kč

DETOXIKACE + JÁTRA - BYLINNÉ KAPKY - BYLINNÝ LIHOVÝ EXTRAKT - 50ml - BIOVITALITYBylinný komplex slouží k normální činnosti jaterní tkáněDETOXIKACE + JÁTRA – BYLINNÁ SMĚSBiovitality - pharmalineDoplněk stravy / Výživový doplnokBylinný komplex slouží k normální činnosti jaterní tkáně. Bylinný komplex je bohatý na kofein, vitamíny, minerály a dalš..

(0)
Objednávky (0)

DIVIZNA VELKOKVĚTÁ - BYLINNÝ LIHOVÝ EXTRAKT - TOPVET - 50ml

70,00 Kč

DIVIZNA VELKOKVĚTÁ - BYLINNÝ LIHOVÝ EXTRAKT - BYLINNÉ KAPKY - TOPVET - 50mldýchací a trávicí systémDivizna velkokvětá - bylinný lihový extraktVerbascum densiflorumDýchací a trávicí systémDivizna je tradičně používána při průjmech a bolestech žaludku. Lidová medicína ji používá na záněty dýchacích cest, podporu vykašlávání, pálení žáhy a zánět..

(0)
Objednávky (1)

DOBRÉ TRÁVENÍ - BYLINNÉ KAPKY V. GREŠÍK - 50 ml

70,00 Kč

DOBRÉ TRÁVENÍ - BYLINNÉ KAPKY V. GREŠÍK - 50 mlByliny obsažené v kapkách působí na normální činnost trávicí soustavy. Dávkování:při nechutenství 20 - 30 kapek 1/2 hodiny před jídlem, jinak 1 kávová lžička bezprostředně po jídle, nejlépe do sklenky vodySložení: 10% výtažek ze směsi bylin (čekanka kořen, máta pepr. nať, ostružiník list, ..

(0)
Objednávky (2)

ECHINACEA - BYLINNÉ KAPKY V.GREŠÍK - 50ml

75,00 Kč

ECHINACEA - BYLINNÉ KAPKY V.GREŠÍKEchinacea zlepšuje obranyschopnost organismu. Kapky jsou výborným prostředkem pro prevenci v období chřipek a při nemocech z nachlazení.V lidovém léčitelství se echinacea používá především pro posílení imunity.Dávkování: 2 x 20 kapek denně nejlépe do sklenky vody, mezi jídly či nalačnoSložení: 10..

(0)
Objednávky (6)

ECHINACEA PURPUREA - BYLINNÉ KAPKY (TINKTURA) NADĚJE - 50 ml

99,00 Kč

ECHINACEA PURPUREA - BYLINNÉ KAPKY (TINKTURA) NADĚJE - 50 mlEchinacea se v lidovém léčitelství se užívá především na imunitu, říká se, že posiluje obranyschopnost organismu, dále se v lidovém léčitelství užívá na lymfatické potíže, zánětlivé procesy, křečové žíly, hemoroidy, aterosklerózuDoporučené dávkování: 10 kapek 2x denněObsah balení: 50ml..

(0)
Objednávky (0)

ELEUTHEROKOK (VŠEHOJ, SIBIŘSKÝ ŽENŠEN) - BYLINNÉ KAPKY V.GREŠÍK - 50ml

70,00 Kč

ELEUTHEROKOK (VŠEHOJ, SIBIŘSKÝ ŽENŠEN) - BYLINNÉ KAPKY V.GREŠÍK - 50mlEleutherokok se řadí mezi harmonizátory a adaptogeny. Působí příznivě na kognitivní a duševní výkonnost. Dávkování:2 x 20 kapek denně nejlépe do sklenky vody, mezi jídly či nalačnoSložení: 10% výluh z kořene eleutherokoku ve 40% lihu Bylinné kapky jsou vyrobeny z k..

(0)
Objednávky (1)

GINKO (JINAN DVOULALOČNÝ) - BYLINNÉ KAPKY V. GREŠÍK - 50ml

70,00 Kč

GINKO (JINAN DVOULALOČNÝ) - BYLINNÉ KAPKY V. GREŠÍK - 50mlGinkgo působí příznivě na periferní oběhový systém. Dávkování: 2 x 20 kapek denně nejlépe do sklenky vody, mezi jídly či nalačnoSložení: 10% výtažek z listu ginkga ve 40% lihu SUŠENÉ GINKGO KOUPÍTE ZDE:Bylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a velejemného lihu. Vyznačují se ..

Zobrazuji 1 až 15 z 47 (celkem stran 4)
TOPlist