Žaludek/Trávení

(0)
Objednávky (0)

BENEDIKT LÉKAŘSKÝ - ČUBET - BYLINNÝ LIHOVÝ EXTRAKT - TOPVET- 50ml

70,00 Kč

BENEDIKT LÉKAŘSKÝ - ČUBET BENEDIKT - BYLINNÝ LIHOVÝ EXTRAKT - 50mlBenedikt lékařský - bylinný lihový extrakt Cnicus benedictus Zažívací potíže, nechutenství Benedikt povzbuzuje vyměšování slin a žaludečních šťáv.Vhodný je při nechutenství a zažívacích obtížích. Povzbuzuje tvorbu a vylučování žluči. V tradiční přírodní medicíně je po..

(0)
Objednávky (0)

DIVIZNA VELKOKVĚTÁ - BYLINNÝ LIHOVÝ EXTRAKT - TOPVET - 50ml

70,00 Kč

DIVIZNA VELKOKVĚTÁ - BYLINNÝ LIHOVÝ EXTRAKT - BYLINNÉ KAPKY - TOPVET - 50mldýchací a trávicí systémDivizna velkokvětá - bylinný lihový extraktVerbascum densiflorumDýchací a trávicí systémDivizna je tradičně používána při průjmech a bolestech žaludku. Lidová medicína ji používá na záněty dýchacích cest, podporu vykašlávání, pálení žáhy a zánět..

(0)
Objednávky (1)

DOBRÉ TRÁVENÍ - BYLINNÉ KAPKY V. GREŠÍK - 50 ml

70,00 Kč

DOBRÉ TRÁVENÍ - BYLINNÉ KAPKY V. GREŠÍK - 50 mlByliny obsažené v kapkách působí na normální činnost trávicí soustavy. Dávkování:při nechutenství 20 - 30 kapek 1/2 hodiny před jídlem, jinak 1 kávová lžička bezprostředně po jídle, nejlépe do sklenky vodySložení: 10% výtažek ze směsi bylin (čekanka kořen, máta pepr. nať, ostružiník list, ..

(1)
Objednávky (8)

ŽALUDEK/TRÁVENÍ/ZAŽÍVÁNÍ - bylinkový čaj - 200g

240,00 Kč

Bylinkový čaj ŽALUDEK/TRÁVENÍ/ZAŽÍVÁNÍ/NADÝMÁNÍ je namíchaný z pečlivě vybraných bylinek. Dle tradičního lidového léčitelství se měsíček, řepík, kopřiva, zeměžluč a rdesno užívají při potížích se žaludkem, trávením, vředy, zažíváním, při zažívacích potížích. Fenykl se v tradičním lidovém léčitelství užívá při nadýmání. Nejlepších výsled..

(0)
Objednávky (2)

ZÁSADITÁ SMĚS MINERÁLY - vápník, hořčík, sodík, draslík - 400g

322,00 Kč

ZÁSADITÁ SMĚS MINERÁLY - vápník, hořčík, sodík, draslík - 400gsypká směs minerálních látek na přípravu ochuceného nápojeZásaditá směs MINERÁLY se používá při překyselení organismu - minerální látky neutralizují nadměrnou kyselostZásaditá směs - vápník, hořčík, sodík, draslík, to jsou nejdůležitější zásadotvorné minerály neutralizující nadměrnou kys..

Zobrazuji 1 až 5 z 5 (celkem stran 1)
TOPlist