Tlak/Hyper

(0)
Objednávky (0)

JMELÍ BYLINNÉ KAPKY V.GREŠÍK - 50ml

64,00 Kč

JMELÍ BYLINNÉ KAPKY V.GREŠÍK - 50mlJmelí působí příznivě na srdeční činnost a oběhový systém.Dávkování:2 x 20 kapek denně mezi jídly, nejlépe do sklenky vodySložení:10% výtažek z natě jmelí bílého ve 35% lihuBylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a velejemného lihu. Vyznačují se vysokou koncentrací účinných látek.Obsah balení: 50 ml..

(0)
Objednávky (0)

KOKOŠKA PASTUŠÍ TOBOLKA - BYLINNÉ KAPKY V.GREŠÍK - 50ml

64,00 Kč

KOKOŠKA PASTUŠÍ TOBOLKA - BYLINNÉ KAPKY V.GREŠÍKKokoška pastuší tobolka působí příznivě na stav cév i močových cest. Osvědčuje se také při dlouhotrvající menstruaci.V lidovém léčitelství se tinktura z kokošky používá také k masáži tříselné a pupeční kýly.Dávkování: 2 x 20 kapek denně nejlépe do sklenky vody, mezi jídly či nalačnoSložení: 10% výtaže..

(0)
Objednávky (3)

LESKLOKORKA LESKLÁ - REISHI - BYLINNÉ KAPKY (TINKTURA) NADĚJE - 50ml

99,00 Kč

LESKLOKORKA LESKLÁ - REISHI - BYLINNÉ KAPKY (TINKTURA) NADĚJE - 50mlLesklokorka lesklá - doplněk stravy s obsahem alkoholu.  Posiluje obranný systém má přímé antivirové, antibakteriální a antifunguální (protiplísňové) účinky. Podporuje kardiovaskulární systém,udržování krevního tlaku, cholesterolu...Složení:Obsahuje výtažek z lesklokorky..

(0)
Objednávky (4)

TLAK HYPER - bylinkový čaj 200g

240,00 Kč

Bylinková čajová směs TLAK HYPER z pečlivě vybraných a namíchaných bylinek.POUŽITÍ BYLINEK V TRADIČNÍM LIDOVÉM LÉČITELSTVÍ: V tradičním lidovém léčitelství se srdečník, rozrazil, kokoška a česnek medvědí užívají při potížích, jako je vysoký tlak, hypertenze, ischematická choroba srdeční, arteriální hypertenze, vysoký tlak a nemoci srdce... Mate..

Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)
TOPlist