Srdce/Cévy

(0)
Objednávky (3)

ANTICHOLEST - BYLINNÉ KAPKY V. GREŠÍK - 50ml

70,00 Kč

ANTICHOLEST - BYLINNÉ KAPKY V. GREŠÍK - 50mlByliny obsažené v kapkách jsou vhodné pro normální stav metabolismu lipidů (cholesterol).Dávkování: 2 x 20 kapek denně nejlépe do sklenky vody, mezi jídly či nalačnoSložení: 10% výtažek ze směsi bylin (kopřiva nať, černý rybíz list, šípek, řepík nať, komonice nať, rozrazil nať, jmelí nať, přeslička na..

(0)
Objednávky (2)

ČESNEK MEDVĚDÍ A ČESNEK SETÝ - BYLINNÉ KAPKY (TINKTURA) NADĚJE - 50 ml

99,00 Kč

ČESNEK MEDVĚDÍ A ČESNEK SETÝ - BYLINNÉ KAPKY (TINKTURA) NADĚJE - 50 mlČesnek pro čistý organismus bez plísní a bakteriíV tradičním lidovém léčitelství se obvykle česnek medvědí a česnek setý užívá k ničení bakterií, virů, plísní, a ke snižení krevní tlaku.Obsahuje výtažek z česneku medvědího a česneku setého ve 40% alkoholu (1:3). Případný zákal ne..

(0)
Objednávky (0)

CÉVNÍ KAPKY - BYLINNÉ KAPKY V.GREŠÍK - 50ml

70,00 Kč

CÉVNÍ KAPKY - BYLINNÉ KAPKY V.GREŠÍK - 50mlByliny obsažené v kapkách jsou vhodné pro normální činnost cévní soustavy.Dávkování: 2 x 20 kapek denně nejlépe do sklenky vody, mezi jídly či nalačnoSložení:10% výtažek ze směsi bylin (vřes nať, měsíček květ, šípek, vrba kůra, jmelí nať, komonice nať, jehlice kořen, přeslička nať, mařinka nať) ve ..

(0)
Objednávky (6)

ECHINACEA PURPUREA - BYLINNÉ KAPKY (TINKTURA) NADĚJE - 50 ml

99,00 Kč

ECHINACEA PURPUREA - BYLINNÉ KAPKY (TINKTURA) NADĚJE - 50 mlEchinacea se v lidovém léčitelství se užívá především na imunitu, říká se, že posiluje obranyschopnost organismu, dále se v lidovém léčitelství užívá na lymfatické potíže, zánětlivé procesy, křečové žíly, hemoroidy, aterosklerózuDoporučené dávkování: 10 kapek 2x denněObsah balení: 50ml..

(0)
Objednávky (0)

JMELÍ BYLINNÉ KAPKY V.GREŠÍK - 50ml

64,00 Kč

JMELÍ BYLINNÉ KAPKY V.GREŠÍK - 50mlJmelí působí příznivě na srdeční činnost a oběhový systém.Dávkování:2 x 20 kapek denně mezi jídly, nejlépe do sklenky vodySložení:10% výtažek z natě jmelí bílého ve 35% lihuBylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a velejemného lihu. Vyznačují se vysokou koncentrací účinných látek.Obsah balení: 50 ml..

(0)
Objednávky (3)

LESKLOKORKA LESKLÁ - REISHI - BYLINNÉ KAPKY (TINKTURA) NADĚJE - 50ml

99,00 Kč

LESKLOKORKA LESKLÁ - REISHI - BYLINNÉ KAPKY (TINKTURA) NADĚJE - 50mlLesklokorka lesklá - doplněk stravy s obsahem alkoholu.  Posiluje obranný systém má přímé antivirové, antibakteriální a antifunguální (protiplísňové) účinky. Podporuje kardiovaskulární systém,udržování krevního tlaku, cholesterolu...Složení:Obsahuje výtažek z lesklokorky..

(0)
Objednávky (0)

OŘEŠÁK AMERICKÝ - BYLINNÉ KAPKY (TINKTURA) NADĚJE - GEMMOTERAPIE - 50 ml

135,00 Kč

OŘEŠÁK AMERICKÝ - BYLINNÉ KAPKY (TINKTURA) NADĚJE - GEMMOTERAPIE - 50 mlvýtažek z pupenůOřešák americký pro zdravou funkci obranného systému (imunita) při působení nežádoucích procesů v tkáních. Ořešák má antibakteriální, antimykotické (protiplísňové) a antivirové účinky.Dle lidového léčitelství se ořešák americký užívá při nádorových ..

(0)
Objednávky (0)

ŠII-TAKÉ - HOUŽEVNATEC JEDLÝ - BYLINNÉ KAPKY (TINKTURA) NADĚJE - 50ml

99,00 Kč

ŠII-TAKÉ - HOUŽEVNATEC JEDLÝ - BYLINNÉ KAPKY (TINKTURA) NADĚJE - 50mlŠii-také posiluje obranné mechanismy a pomáhá organismu v boji proti virům. Houba šii-také je velmi vhodná pro celkovou detoxikaci organismu.V tradičním lidovém léčitelství se houba šii-také používá k omezení výskytu virů a plísní, dále k udržení čistých a dobře průchodných cév a ..

(0)
Objednávky (5)

SRDCE/CÉVY - bylinková čajová směs 200g

240,00 Kč

Bylinková čajová směs SRDCE/CÉVY z pečlivě vybraných a namíchaných bylinek. V tradičním lidovém léčitelství se bylinky, jako je hloh, srdečník, kokoška pastuší tobolka a prvosenka užívají na podporu správné funkce srdce a cév.Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud uděláte vždy po 4 týdnech na týden pauzu, aby mohly bylinky opět po pauze účin..

Zobrazuji 1 až 9 z 9 (celkem stran 1)
TOPlist